Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen terhessegi teszteket...

Milyen terhessegi teszteket ajanlotok? Hogyan kell hasznalni?

Figyelt kérdés
Most csinalnek eloszor tesztet, mivel nem jott meg. Mennyi ido utan mutatja ki ha terhes vagyok? Hogyan kell hasznalni? Tobb tesztet is vegyek, mert lehet hogy felrevezet az eredmeny.
2015. okt. 13. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik teszt a jó! Nem muszáj a 3000ftos tesztet megvenned, de sztem vegyél olyan amibe 2db minimum van. A használati útmutató teljesen a segítségedre lesz hogyan kell majd használnod, mert nem mind egyforma , valamit bele kell mártanod egy tégelybe amibe belepiséltél, de valamit pedig le kell pisilned. Azt írja sok hogy 3-4 napos terhességet is kimutatja. De én ebben nem hiszek. Mikor volt az utolsó aktus amiből gondolod hogy kismama lehetsz? Mióta nem jött meg?
2015. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utolso aktus ket hettel ezelott volt, es egy hete nem jon meg.
2015. okt. 13. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor már bármelyik kimutatja. vegyél rossmanban facelle-t, 2 db-t de ne a kazettásat. vagy xepilt a dm-ben, abben 2 db van.
2015. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen!:)))
2015. okt. 13. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, mindegyik teszt jó, előbb-utóbb mind kimutatja. Én használtam PregEarly-t, kazettás Facellet és X-Epil csíkot. Facelle mutatta ki leghamarabb(12.dpo időn belül), utána a PregEarly(12.dpo időn túl) és legkésőbb az X-Epil(15 dpo időn túl). Igazából mindegy melyiket veszed, egy a lényeg ha egymás utáni napokon akarsz tesztelni akkor mindig ugyanazt a tesztet(típust) használd!
2015. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!