Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step HCG teszt mennyire...

One step HCG teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Kínából rendelt teszt. (Wish)

Délutáni pisiböl csináltam a tesztet. Holnap vagy utána kellene megjönnie.

Látom én is hogy pozitív.- feltöltöm a képet a tesztekről. (remélem tényleg azt látom) de már nem tudom mit higyjek. (ezt a szót nem tudom, helyesen írtam e)

Vajon mennyi esély van a fals pozitívra ha ugyan ebből a csomagból előző hónapban csináltam és az később sem lett halványan sem pozitív. Mit gondoltok erről a tesztről és arról is amit én csináltam?

Lehetséges már ennyi HCG? hogy így látszódjon?

Reggel megismétlem és ha pozitív próbáljam meg másik teszttel, vagy az már tuti pozitív?

(Soha többet nem rendelek kintről ilyet 😂😂)


2020. jan. 20. 19:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2020. jan. 20. 19:13
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocsi a minőségért. Le volt merülve a telefon és nem tudtam vakuzni, de már kidobtam a teszteket 😒


Remélem valami így is látszik

2020. jan. 20. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökjól látszik.Erre lehet alapozni.Az onestep álltalában ilyen is szokott lenni.ha van alkalmad vegyél egy drogériaban vagy gyógyszertárban
2020. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű!

Ha megnyugtat vegyél másfajtát is de szerintem az is pozitív lesz! Gratulálok 😊

2020. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a legjobb a one step, de azért ez elég egyértelmű :) Ha nagyon halvány lenne az lehetne fals, de ezt 100%-ra venném. Gratulálok!
2020. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a tesztet, de délutáni pisiből szépnek látszik. 😊

Drukkolok! 💕

Ha tesztelsz más fajtával írd meg az eredményt. 😊

2020. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gratu


Nekem 3 nap késéssel sem mutatta ennyire ki. Másik teszten meg erősebb volt a T, minta kontroll csík

/ soha többet nem veszek, kamunak tűnt nekem,, hogy 10-es emiatt/


Tehát ezek gyönyörű pozitívak.


Ennek ellenére ejnye bejnye a korai tesztelés miatt.

2020. jan. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a reggeli első. Nem kellene erősebbnek lennie? 🤔🤔

2020. jan. 21. 07:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem 5 nappal mensi előtt már pozik voltak a tesztek, de még másfél héttel esedékes mensi után is ilyen volt mint neked. Két hétre rá egyet teszteltem még, hogy legyen egy erős emléknek, na az már erősebb volt, de pl nem volt a kontrollnál erősebb :) Teljesen jó ez. Szerintem lehet örülni :)
2020. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


Pepino 10 és teszt is ilyen lett most már hiszek nekik. Köszi a válaszokat

2020. jan. 21. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!