Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, kismamák, nektek...

Anyukák, kismamák, nektek mennyi idő alatt sikerült teherbeesni a tudatos tervezéstől?

Figyelt kérdés

Nálunk kb 1-másfél év múlva lesz "tudatos" a tervezés.

Csak azért kérdezem,mert mi megszakításos megoldással "védekezünk". Ha jönne a baba,persze nem lenne gond,nagyon örülnénk neki,csak felmerült a kérdés bennem,hogy ez utalhat arra,hogy nem vagyok túl termékeny?!

Elvileg nincs semmilyen rendellenességem,rendszeresen megjön,nincs diagnosztizált betegségem.


2020. jan. 23. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Már legalább 3 éve megszakítással “vedekeztunk”.

Most van a 7. Hónapja hogy tudatos, és egyáltalán nem vedekezunk. Eddig eredménytelen.

2020. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy először nem védekeztünk teherbeesés céljával 17 nap múlva lett pozitív a teszt
2020. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekkel azonnal. Másodikkal 4hónap
2020. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,remélem mihamarabb összejön a pici.


Orvosnál voltatok már,ha igen, mit tanácsolt?

2020. jan. 23. 13:06
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Nem vizsgaltattuk még ezt ki, úgy tudom 1even belül ha sikerül az még egészséges.


Egyébként látszólag semmi gondunk nincs, rendszeresen menstrualok, nem voltak nőgyógyászati panaszaim sosem, beteg is nagyritkán vagyunk, szedek vitamint is, nem dohányzik egyikünk se és az ital sem a kedvencünk. 😄 komolyabb aggodalmaim nincsenek, még.

2020. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen,én is így olvastam. :)


Csak pozitívan. :)

2020. jan. 23. 13:21
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megszakítással védekeztünk. Majd tudatosan elkezdtük és semmi. 6 hónap elteltével mentünk kivizsgálásra. Onnantól 2 év volt. És végül lombik lett.
2020. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

1 évig 'védekeztünk' megszakítással. Se akkor, se utána (9 éve) nem lettem soha spontán terhes, de lombikkal van egy kislányom (7 év után).

Nálam vannak problémák, de amit csak lehetett, rendbe raktak gyógyszerekkel és/ vagy műtétekkel. Az egyetlen, amit nem tudtak sehogy sem, az az egyik petevezetékem elzáródása, de a másik átjárható, szóval elvileg össze kéne jönnie...

2020. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta (6éve kb) megszakítással “védekezünk”. Soha nem lettem terhes, csak amikor terveztük. Az első baba a második próbálkozós hónapban megfogant, a második ez első hónapban!

Tehát semmit nem jelent az, hogy eddig nem lettél terhes. Majd ha élesben próbálkoztok, akkor kiderül.

2020. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2.hónapban sikerült
2020. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!