Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a tudatos, egészsé...

Szerintetek a tudatos, egészséges táplálkozás is segíthet abban, hogy a babám mielőbb megfoganjon?

Figyelt kérdés
Sok felől hallani, hogy a tudatos táplálkozás fontos.Ti mit tettetek meg ennek érdekében?Mit ettetek a próbálkozós időszakban?Vitamint szedtetek?Ha igen, mit javasoltok?Így kinek mennyi idő alatt jött a babab?Nekem első lenne.30/N
2012. okt. 23. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez tűz és víz válasz kategória.

Ha teljesen egészséges vagy, hormonálisan, szervileg, és a párod is, akkor azt mondom hozzájárulhat, de azért biztos nem fogsz teherbe esni mert salátát eszel hamburger helyett. Természetesen fontos, hisz sok PCO-s társamnak tudatos, egészséges életmódot kellett váltani, de nem mindig sikerül így sem.

Én hat évet vártam a babára, és nem jött, pedig sportolok, és nem eszem túl sűrűn "szemét" kaját. Egy teljesen véletlen vérvételből derült ki hogy probléma van a pajzsmirigyemmel, és később fény derült a PCO-ra is.

Szerintem szükséges egy teljes kivizsgálással kezdened, mert éveket várhatsz hiába, ehetsz bármit, élhetsz bárhogy, ha homokszem került a hormonális gépezetbe, az nem fog magától elmúlni.

Vitamin közül a Folsav,és E vitamin amit ajánlani szoktak, és sok zöldség-gyümölcs.

2012. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Már túl vagyok egy nőgyógyászati vizsgálaton, hüvelyi UH-on is, azt mondta a doki minden rendben. Elmentem pajzsmirigy vizsgálatra is, teljesen rendben volt minden, a TSH is. Most készülök teljes vérvételre, mert pont 1 éve voltam, túl avgyoka tüdőszűrőn is. Szedem a folsavat.
2012. okt. 23. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem figyeltem az étkezésemre... jóóó én alapból nem eszek gyorskaját és nem iszok szénsavas cukros löttyöket csak vizet, szóval... Vitamint nem szedtem, sem semmi hasonlót. 3 hónap próbálkozás után úgy néz ki sikerült, tegnap teszteltem egy pozitívat.
2012. okt. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!