Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nincs peteérése, annak...

Akinek nincs peteérése, annak policisztás a petefészke? Vagyis, ha mint nekem pl. hogy nincs ovuláció, de peteérés van, a petesejtből kis ciszta lesz, ez már PCO?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondták, hogy pco-s lettem volna, pedig minden hónapban újabb és újabb ciszta növekedett bennem szépen 5-7 cm-re aztán pukkant eggyett, néha bevérzett aztán előlről mindig. Marha nagy fájdalommal járt.Végül miután a doki nézett 6 hóig, hogy csak nem esek teherbe lés nincs peteérés kaptam clostybegy-t és lááám azonnal beért a petém és boldog anyuka vagyok.

3 hós kisfiú anyukája

2008. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akinek nem Policisztás a petefészke annak felszívódik, akinek meg policisztás annak nem? Vagy a PCO-nál más miatt termelődnek a petefészek ciszták, nem a nem megrepedt tüszőből lesznek?
2008. nov. 19. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az ultrahangon azt mondták, hogy policisztás a petefékszem, vagyis tele van ki nem szabadult petesejtekkel. Ezek nekem nem voltak nagy méretűek, nem okozott semmiféle fájdalmas panaszt "csak" a baba nem jött össze. Én is kaptam Clostilbegittet, de az sem segített. Amikor letettünk a dologról, nem görcsöltem a dolgon (csak barátcserje kapszulát szedtem), akkkor sikerült a várva várt csoda!

Kívánom neked is a mielőbbi babaáldást!

24 hetes kismami

2008. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!