Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belinkelnétek nekem peteérés...

Belinkelnétek nekem peteérés nélküli ciklusról görbéket? Hány napos az ilyen ciklus? Én a 34. napon vagyok, de még mindig semmi, sem ovuláció, sem mensi. Kicsit aggódom, hogy mi lehet velem.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 8. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én inkább nem linkelek, de elmondhatom, hogy nekem is volt peteérés nélküli ciklusom 34-36 napos körül mozoghat. Ez normális, főleg, ha gyorgyszert szedtél. Ellustulhatsz petefészkileg ;) nem kell aggódni. Nincs bajod. Ha sokszor előfordul, akkor a dokid majd kitalál valamit, hogy aktivizálja a petefészked.
2011. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Linkelni nem tudok Neked. Annyit megnyugtatásképpen, hogy minden egészséges termékeny nőnek van évente egy-két ilyen ciklusa (mint a tied is). Ha most kezdtél hőmérőzni, akkor épp kifogtál egy ilyet. Ilyenkor a rá következő ciklusban bármikor kilökődhet a petesejt, akár már menstruáció alatt, vagy később, vagy a "rendes helyén".

Ha ez már a többedik ilyen ciklusod egymást követően, akkor viszont fordulj orvoshoz, mert ki kell deríteni az okot.

2011. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekem itt a 34-dik napon volt peteeresem!ebben a honapban meg a 20-dik napon!!!minden lehetseges

2011. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nekem is így össze vissza van a peteérésem. Mitől volt olyan magas a hőd a görbéd végén? Beteg voltál. Nekem már két hete késik és olyan magas a hőm, mint a tied volt. Eddig nem csináltam tesztet, mert nálam ez gyakori, na meg reménykedem, hogy nem is fog megjönni. A magas hő utalhat terhességre is nem?

2011. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen utalahat terhessegre!Nekem a mult honap volt az elso homeros honapom es peteeres utan meg 36,9-re is felugrott!hol mered a hodet?felraknad a gorbed
2011. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12:31-es vagyok.

Ha jól tudom, akkor a peteérésnél leesik a hő, majd megemelkedik. Ha magasan marad a hő, az lehet terhesség. Ahogy így a görbémet nézem, nem is volt peteérésem... itt a görbe... bár ma megjött :( Amúgy napközben, meg esténként elég rosszul voltam, lehet, hogy valami nyavalyát küzdött le a szervezetem, vagy a beágyazódás nem volt sikeres. Ki tudja? Na mindegy, majd jön a baba, amikor akar :D

[link]

Ja én mindig szájban mérem a hőm, digitális hőmérővel n7-hn7 között. Eleinte hónaljban mértem, de akkor nagyon béna eredményeket hozott.

2011. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 34 napon volt peteeresed! Ajanlom neked a baratcserjet nekem egy ciklus alatt a 34- dik naprol 19-20 dik napra csokentette a peteerest!
2011. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!