Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravida babatervezéshez?

Gravida babatervezéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Babát szeretnénk párommal. Szerintetek a Gravida megfelelő "előkészítésnek"?

Illetve valamit javasoltok még mellé?

Sok gyümölcs, zöldség. Semmi alkohol, dohányzás. Mit tennétek még hozzá?


2020. jan. 23. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de nem feltétlenül szükséges terhes vitamin. Sima multivitamint is megfelel. Az egészséges táplálkozás sem elhanyagolható, és a rendszeresen testmozgás sem.
2020. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én semmit nem szedtem és semmin nem változtattam teherbeesés előtt. Igaz alkoholt sosem ittam, de dohányoztam, diétáztam. Amikor sikerült a baba - az első próbálkozós hónapban - utána tettem le a cigit, kezdtem el szedni a gravidat, mellé plusz omega3, C vitamin 1000 mg, E vitamint és plusz kalcium. Szépen fejlődő, eddig szerencsére makk egészséges kislány mocorog a pocakban. A sok gyümölcs nem feltétlen ad annyi plusz vitamint, mint amennyire szüksége lehet a szervezetnek ellenben rengeteg savat tud csinálni. Az, hogy előtte mit szedsz, nem feltétlen fogja befolyásolni a babád egészségét.
2020. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó lehet

De terhesen kihánytam 10 perc után

2020. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Akkor még egy kis plusz mozgást fogok beiktatni.


A második válaszolónak boldog babavárást! 😊

2020. jan. 23. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hánytam tőle terhesen. Teljesen mindegy volt melyik napszakban vettem be.
2020. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, köszönöm szépen! :) A gravidának egyetlen egy titka van, este kell bevenni, közvetlen vacsi után, sokan reggel veszik be vagy nem kaja után, pedig a tájékoztatóban kinis van emelve mikor szabad bevenni. 4 hónapja szedem, egyszer nem hánytam még ki.
2020. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!