Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori hogy valakine...

Mennyire gyakori hogy valakinek terhesen is megjön a menstruációja?

Figyelt kérdés

Hallottatok már ilyet?

Tényleg nagyon ritka az, amikor valaki terhesen vérzik? (tudom hogy vérzés lehet, de menstruáció nem, de az is elég ritka nem?)



2020. jan. 26. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Verezni vérezhet, viszont menstruáció nem letezik, mivel nem érik petesejt, stb.

Aki azt mondja menstruál terhesség alatt, az maximum rendszertelenül vérzik terhesség alatt.

2020. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
NEEEEM!
2020. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a TLC-n és itt hallottam ilyenről 😁 egyébként senkit se ismerek, aki menstruált volna.
2020. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon regen volt egy családtag akivel ez megesett.Bizony menstrualt es terhes volt.Szep lánya lett.
2020. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromi ritka, ha mensi időben mensihez hasonló vérzés jelentkezik.

Az gyakori, hogy vérezgetés előfordul nem nem a megszokott mensi időben.


Anyukám már 2 hónapos terhes volt velem, orvos is igazolta ugye. Mégis mensi idejében 5 napig vérzett kétszer is. Mintha aensije lett volna meg, de ugye ilyenkor ez már nem menstruáció.


De ez borzasztó ritka, csak ugye gyakorin mindenki reménykedik negatív teszt és mensi mellett... nyilván a többségnek működik minden rendesen így itt nem is olvasnak vagy kérdeznek.

2020. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En igy jartam, h tobbszor is vereztem terhesség alatt es volt h pont 1-1 esedekes mensire esett, pl. rogton az elso nemvartra. Siman hihettem volna mensinek ha nem tudom h terhes vagyok. Mennyisegre sem volt keves.
2020. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ez elég érdekes. Így honnan tudja szerencsétlen ember, hogy lesz e gyereke vagy sem:D

A női test ám bár gyönyörű. Az is biztos, hogy nincs valami szakszerűen össze rakva 🤣

2020. jan. 27. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!