Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek rendszertelen a menstru...

Akinek rendszertelen a menstruációja és sokszor késik, az érezte hogy ez a késés "más" amikor terhes lett? Persze ha volt ilyen.

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 22:00
 1/3 Reni 28 ***** válasza:
Én semmit nem éreztem
2020. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az elsőnél nem is teszteltem abban a hónapban, mert minek, aztán mikor újabb 4 hét eltelt, akkor. 7 hetes volt. 😊
2020. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem minden hónapban meg jön csan nem mindig rendszeresen. Régebben volt olyan hogy egy hónap ki maradt de akkor még nem éltem nemi életet. Múlt hónapban 8 nap késés után volt egy nagyon halvány pozitív tesztem majd 2 napra rá megjött. Most újra próbáltuk, pár napja folyamatosan fáj a fejem és az általános naptár szerinti peteérés után 1,5 héttel szúrkáló érzés éreztem. Esetleg ha fel töltöm a képet az eddigi jegyzett ciklusaimról, rá tudnátok nézni? Hogy van e értelme egyáltalán tesztet csinálni. Van már egy kislányom, vele is hasonló volt, de ott időpontom volt a nőgyógyászhoz egy általános vizsgálatra és amikor mondtam neki, hogy még nem jött meg és akkor szólt, hogy babát várok és már 6 hetes kB. Most viszont szeretnénk kistesót de nem tudom eldönteni. ☹️ Azóta már nem Magyarországon élünk és itt nem járkálnak nem úgy a nőgyógyászhoz és azt mondták, hogy csináljak tesztet és ha pozitív menjek vissza. De amikor még tudtam, hogy terhes vagyok otthon, hiába csináltam tesztet még akkor is csak nagyon halvány volt.
2020. jan. 11. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!