Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez egy halvány pozi teszt? El...

Ez egy halvány pozi teszt? El sem hiszem. Ugye ti is latjátok. Időn belül.

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 28. 06:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok az én esetem sajnos nem jó. Mostanára nem vártam.Elkezdett megjönni viszont abba isaradt ez 4ik nap hogy barnázom. Tegnap csináltam egy tesztet is ami szerimtem pozitív. Vannak görcseim de múlnak is..ágynyugalom ,magnezium és meglátjuk mi lesz belőle.

Képet is csatolok

2020. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Nem első vizeletből corax be sure

[link]

2020. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm! Már sokszor teszteltem ezzep a teszttel..mindig full nega volt... es eloben halvany rozsaszinnek tunik..de lehet nektek van igazatok! :)

Kesobb..par nap mulva tesztelek

2020. jan. 28. 11:54
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
22es, ez egyértelmű pozitiv. Surgosen menj orvoshoz, lehet progi potlas kell.
2020. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
22es vagyok beszéltem az orvosommal de azt mondta h kora terhesség és nekem nem ez a problémám..
2020. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Tényleg korai mégcsak az 5 hetet fogom tölteni
2020. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
6%
Ez egy negatív teszt, a közelgő ovuláció miatti LH szint emelkedésre reagál (*a HCG és LH hormonok nagyon hasonló szerkezetűek).
2020. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor volt ilyen tesztem amikor terhes voltam. Persze ha erősödik az a tuti.

Majd írd meg mi lett. Holnapra erősebbnek kell lennie. Próbáld meg akkor reggel.

2020. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elmennék laborba, HCG szintet nézetni. Majd 2 nap múlva megint.
2020. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
#22-es, ez pozitív teszt, pihenj! Nekem az előző terhességem indult így, hogy pont a nemvárt napján elkezdtem vérezni, de nekem is csak azt mondta a dokim, hogy ágynyugalom, magnézium és meglátjuk mi lesz, ilyen koraterhességben még nem sok mindent tudnak csinálni. Én magánúton elmentem vérképre HCG-t és progeszteront nézetni, 2 napos eltéréssel, de gyönyörűen alakultak/emelkedtek, a progi sem volt alacsony. A vérzésem 2-3 napig tartott. Nekem később 5 vagy 6 hetesen visszatért a vérzés, akkor már adtak progipótlást. Aztán 18 hétig visszatérően véreztem , feltehetőleg a mélyen fekvő méhlepény miatt, de végül mégis egészséges kislányom született 38.hétben.
2020. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!