Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Valaki tapasztalt már ilyet? 9 napja késik. Csináltam egy tesztet most délután és halvány pozitív.

Figyelt kérdés
Hasam viszont fáj mint mielőtt megjon és fehér folyasom van, ami szintén mensi előtt szokott lenni. Félek hogy mégis megjon..... Járt már így valaki?

2020. jan. 24. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen, járt.
2020. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
9 napja késik, pozit tesztelél, terhes vagy. Mensis mindjárt megjön érzés több hétig is jelen van, nekem pl 12. hét után kezdett szűnni. mivel több mint egy hete késik kövi hét vége felé mehetsz dokihoz. Gratulálok.
2020. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokan jártunk így, úgy a kismamám 70%-a :D Ez teljesen természetes!
2020. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kismamák
2020. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most reggeli teszt a tegnap délutáninál is halványabb. Reggel erősnek kéne lennie úgy tudom.
2020. jan. 25. 05:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Rakjál fel képet.Nem tudjuk neked mi jelenti a halványat. A hcg teszt nem mér mennyiséget, nem mindig ugyanúgy választódik ki a vizeletből! Lehet többet ittál, pisiltél előtte.
2020. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a tegnap delutani.Enněl halvanyabb a reggeli.

2020. jan. 25. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű, ennyi késésnél már nem kell tesztelni ilyen pozi mellett, kövi héten menj dokihoz.
2020. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!