Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Melyik...

Mikor teszteljek? Melyik mensitol szamoljam kesesnek most?

Figyelt kérdés

4 honapba hagytam aba a fogamzasgatlot, rendesen idoben megjott az utolso honapig. Mult honapban elobb jott mint szokott 27 naprol 21 re.

Ebben a honapban 20.ik napra volt egy nagyon halvany rozsaszin pecsetelesem csak a papiron neha, gondoltam masnapra megjon, fejem ugyanugy valt elozo este mint mindig mensi elott, hasam is ugyan olyan erzes volt de nem jott meg. Masnap azaz 21. Napon ugyanugy neha pl napi 3x papiron kis rozsaszin pecseteles, hasam olyan erzes mintha meglenne a mensim, nem olyan mintha megjonne hanem mintha meglenne. Ma 22. Napon semmi talan kesobb ismet kis pecseteles lesz, nem tudom.


Kerdesem az lenne hogy hogy szamoljam a ciklusom?

A "tunetek" Fejfajas stb, alapjan pludsz hogy idoben egyezik az elozo havi mensivel ugy vennem hogy most van itt az idelye es ha nem jon meg kesik, viszont az azelottihez nezve tul korai es ugy nem szamolnam kesesnek. Nem tudom mikor teszteljek.


2020. jan. 30. 11:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy menstruacio helyett van a rozsaszin pecseteles vagy hogy ez ilyen koztes "verzes". Mivel nem tudom mihez szamoljam a mensimet most.
2020. jan. 30. 12:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az utolsó vérzéshez számított 28.napot megvárnám, csinálnék tesztet. Ha negatív orvoshoz fordulnék 🙂
2020. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!