Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így bele szabad vágni a...

Így bele szabad vágni a lombik-programba?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy belázasodtam és antibiotikumot kell szednem. a jövő héten fog megjönni, akkor kell kezdeni a lombik gyógyszereket, de a "megelőző" hüvelykrémet már most használni kell. Szerintetek így el lehet kezdeni, hogy az elején meg előtte beteg voltam? csak holnap tudom felhívni a lombikosokat, de szeretném tudni, hogy mire számíthatok.
2010. júl. 22. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szia milyen " hüvely krémet ˝ kell használnod mert én nekem nem mondtak ilyent , én is pont ebben a hajóban vagyok nekem is a jövőhéten kell megjönnie és kell mennünk a kaáliban de nekem csak azt mondták ha megjön hívjam fel őket , és szerinted akkor már el kell kezdeni a lombik gyógyszereket szedni? bocs a kérdésért de lehet hogy egy kicsit naiv vagyok.
2010. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem előre felírták az összes gyógyszert, hogy váltsam ki és vágjunk bele ha úgy gondoljuk, csak ha megjön mindenképpen hívjam fel őket. Gynazol hüvelykrémet kaptam, azt mielőtt megjön kb. egy héttel előtte kellett használni. a többi gyógyszer azután jön, miután megjött.

egyébként felhívtam ezügyben a dokit és azt mondta, hogy nyugodtan belevághatunk, gyenge az antibiotikum, amit kaptam.....

2010. júl. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!