Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék részt venni egy...

Szeretnék részt venni egy lombik programba mert sajnos természetes úton nem lehet gyerekünk és érdekelne hogy zajlik ennek a folyamata? és anyagilag nagyon megterhel e?

Figyelt kérdés
mert volt 2 méhen kívüli terhességem sajnos eltávolították mind 2 petevezetékem de nagyon szeretnénk még egy Kiss babát amúgy velünk rendbe van minden mert már született egy babánk természetes úton. sürgös mert már van idöpontunk az intézménybe
2010. máj. 3. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt lombikom. Nálunk úgy volt, hogy az első időpontot megbeszélésre adták amikor a doki megnézi a leleteidet és ő is megvizsgál és megbeszélitek, hogy mi a teendő. Egyeztetitek mikor lesz mensi és majd menned kell vérvételre. Megnézik milyenek a hormonjaid és a doki ezek alapján dönti el, hogy hosszú vagy rövid stimulációd lesz-e ez azt jelenti, hogy megvárják a mensit és azt hiszem a 3. napjától kell vérvételre és uh-ra járni utána írnak fel szurikat amit magadnak kell beadnod pociba és a többit már tudni fogod. Ha hatottak a szurik megmondják mikor lesz petesejt leszívásod ami rövid altatásban történik és utána egy óra fekvéssel jár, aznap mikor petesejtleszívást csinálnak akkor párodnak reggel vinni kell a spermát kis tégelyt adnak erre a célra és miután a petesejteket leszívták és van köztük érett(ezért is kapod a szurikat) akkor mikroszkóp alatt megtermékenyítik a petesejtjeidet a párod spermájával, általában 4-et szoktak amik szépen fejlődnek(ezért is szurkolni kell) és a 4-5. napon ha minden oké akkor visszarakják a méhedbe katéteren keresztül,ha több embrió van ami szép akkor lefagyasztják és ha esetleg nem sikerül az első eset akkor következőleg beültetik az eszkimó babát(nekem is eszkimóm van itt a kiságyban játszik:-)) és onnan várni kell két teljes hét után tesztelhetsz.Remélem ++

Ha valami még érdekel írj nyugodtan remélem nem olyan zavaros a dolog. Sok sikert.

2010. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj az anyagiakat elfelejtettem:-)

Nekünk egy program 150.000 Ft volt de ez attól is függ, hogy hogyan reagál a szervezeted a szerekre és meddig kell használni. Meg persze a mostani áraktól mert nekem az első kislányom spontán baba a második elsőre sikerült lombik a 3. pedig a 3.lombikos program után fagyasztott embrió visszaültetés és ő sikerült előtte két sikertelen beültetésem volt és már kezdtem feladni főleg mikor megkaptam a fagyasztott embriót és lám ő tapadt meg és már 10 hónapos.

2010. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen nagyon sokat segítettél.
2010. máj. 3. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most csináltuk végig az elsô lombikot, long protokoll volt és 140 ezerben álltunk meg. (Ebben nincsenek benne a vitaminok, terhesvitamin, folsav, e-vitamin, c-vitamin.)
2010. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!