Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességen kívül esetleh...

Terhességen kívül esetleh mitől lehet még halvány második csík a teszten?

Figyelt kérdés

Többfélét is csináltam, hogy kizárhassam, hogy a teszt a rossz.


Kedden egy hét késéssel megjött



Nagyon halványak a tesztek, de rögtön kijönnek a vonalak, ezért gondolom, hogy száradási csík nem lehet


Terhességen kivül mi okozhat még nagyon alacsony hcg szintet?

Sajnos csak február közepére kaptam időpontot az orvosomhoz



2020. jan. 31. 04:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi, de terhességnél pont magasabb a HCG!
2020. jan. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Nem alacsonyra gondoltam, hanem enyhén megemelkedettre

Normál esetben nincs vagy nagyon minimális hcg van csak a szervezetben. De ha nekem megjött és nincs baba, mit mutathat a teszt halványan? Valami okozza a halvány teszteket, arra lennék kiváncsi mi termelhet hcgt ami halvány pozi teszteket csinál?

2020. jan. 31. 06:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az emelkedett hCG-érték további forrása lehet a méhen kívüli terhesség, a fenyegető abortusz, a nemrégiben történt terhesség megszakítás, valamint bizonyos daganatok is.

Na meg persze attól, hogy megjön a vérzés, még lehet terhesség is.

2020. jan. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy nem erősödik a teszt, megállt egy bizonyos szinten, nem erősödik a teszt egyáltalán, ezért nem gondolok babára.


Volt már októberben egy vetélésem.

Most a háziorvosnál kötöttem ki kedden, annyira fájt aa hasam, hánytam, ájultam, szabályos 4 percenként egy percig fájt a hasam. Pont mint októberben. Viszont akkor voltak ennél erősebb tesztjeim is. Most egy hét késés után jött meg. Ha baba volt, már nem kéne kimutatható hcg mennyiségnek lennie, mert a nemvárt előtt is halványak voltak, tehát az a mennyiség kiürül 2-3 nap alatt..

Ezért gondolom, hogy valami termelheti, mert nem halványodik a teszt

2020. jan. 31. 06:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. PCOS-em van. Babával próbálkozunk és többször is megjártam már bizonyos tesztekkel,mert a ciszták miatt volt pozitív. Egyik orvos azt mondja, hogy nem lehet attól a másik meg, hogy igen. Nekem is megjött pár nap késéssel a HCG vérvétel egyszer sem igazolta a terhességet. Egy vérvételből rögtön kiderült volna, hogy mi van,de lehet, hogy már nem érdemes megcsináltatni, bár én megcsináltatnám.
2020. jan. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megy a zöld pacsi :)
2020. jan. 31. 07:13
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem vetélés okozta.

Megoldotta a természet, visszaállt minden a normál kerékvágásba, műtét nélkül.

2020. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kiemelted a kerdest. Van valami fejlemény?
2020. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs, csak kíváncsi vagyok még tapasztalatokra, véleményekre :)
2020. febr. 3. 05:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Te azóta is minden nap ugyanolyan halvány pozi teszteket produkálsz?
2020. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!