Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolhatja a teherbeesést?

Befolyásolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek ne szedjetek szét, a kérdésem teoretikus - sikeres aktust követően befolyásolhatja negatívan a teherbeesés esélyét, hogy a férfi még (azonnal) tovább ujjazza a nőt, tehát kvázi "kiszedi" a sperma egy részét?

Babát szeretnénk és nem akarjuk feleslegesen csökkenteni az esélyeket. Gondolom semmit jelentősége a dolognak, hiszen a "szükséges mennyiség" már a méhszájnál van ilyenkor, de örülnék a megerősítésnek.


Köszönöm!


2020. jan. 31. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja negatívan. Viszont elég undi lehet a cuccos lukban matatni.
2020. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nekem meg az a furcsa, ha valaki ettől undorodik. Ez is "mi vagyunk", a páromnak pedig fontos, hogy én is el tudjak élvezni az együttlétek során.

2020. jan. 31. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.
2020. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nem vagyunk egyformák. Az én férjemnek is fontos, ezért jövök előbb én általában. Meg ugye így elég hetente ágyneműt cserélni, nem kell naponta. De ha nektek így jó, akkor hajrá.
2020. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.
2020. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Gyerekek kérdeznek ilyet,..na de felnőttek🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2020. jan. 31. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kis fiolát kenj teli egy nyálkás bármivel, aztán próbáld meg ujjal kiszedni. 😊
2020. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Akkor miért nem te mész el előbb ha a páridnak fontos,hogy elélvezz?Nem is értem!Dehát mindenki úgy szexel ahogy akar,csak furi és undi..igen ti vagytok,eltudom képzelni azt az igénytelenséget ami ott megy.🤦‍♀️😅
2020. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!