Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene NEM megjönnie és...

Ma kellene NEM megjönnie és sajnos van is valami, de nagyon gyenge és színre is más, inkább halvány barna. Kétségbe vagyok esve! Lehetek még terhes most?

Figyelt kérdés
Rossz a közérzetem, hányingerem is van, lelkileg pedig most teljesen magam alatt vagyok, mert beleéltem magam, hogy baba lesz.
2008. nov. 20. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, még simán lehet baba. nálam mindkét terhesség enyhe vérzéssel kezdődött.
2008. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást. Reggel fél 7 óta bőgök.

Az utóbbi időben nagyon könnyen felhúzom magam és könnyen törik a mécses. Voltak eddig sosem érzett tüneteim, ezért is bíztam a babában, de a ma reggel nagyon elkeserített.

2008. nov. 20. 07:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ELősször is fő a nyugalom!!! Ma pedig már nyugodtan tesztelj, ha netán halvány, akkor tesztelj holnap is a reggeli vizeletből! Sok sikert!
2008. nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben tesztelek, de nem sok reményt fűzök hozzá!

Rengeteget csalódtam már. Most először éreztem, hogy tuti baba van, erre tessék!

2008. nov. 20. 08:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbálj megnyugodni és csinálj egy tesztet, ha van rá lehetőséged. Én az első fiammal 4 hónapig mensiztem. Lehet, hogy ott van a kis babó csak téged szeretne direkt megtréfálni.:-) írd meg majd az eredményt.
2008. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amig nem jön meg rendesen, ne keseredj el. Engem is jól átvágott a szervezetem , amikor a második manócskámmal terhes lettem. Megjött egy napra, vagyis inkább ilyen kis barna maszatolás volt, még másnap egy minimális, én is elkeseredtem, gondoltam, ha megjött, akkor nem is tesztelek. Ez volt július 3-án, utána 21-én már poz. tesztet csináltam, mert én is éreztem, hogy valami van, vagyis valaki!!! :))) Aztán a doki július 3-tól számolta a teherbeesés napját, viszont 3 héttel előbb megmozdult és 3 héttel előbb 4 kilósan meg is született. Nálad is lehet ilyen, ne izgulj, csinálj tesztet, de ha esetleg neg, még akkor se keseredj el, mert amig nem jön meg, van remény!!! Szorítok neked!
2008. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esik a bíztatás, köszönöm!

Mindjárt ideér a tesztem! Megírom majd, hogy mi lett...

2008. nov. 20. 09:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Negatív... :(
2008. nov. 20. 10:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!! Nálam is hasonlóan alakult ez a hónap és most kínkeserves görcsök között mégis megjött. De nem adom fel,te se tedd!!!

Mióta próbáljátok össszehozni a babát? Nálunk 10 hónapja nem akar összejönni és bizony én is nagyon sokat bőgök, persze ez semmin sem segít!

Azért majd még figyelllek, hátha mégis baba van a dologban!!

2008. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megjött rendesen :( Ezek szerint nincs baba:(

6 hónapja próbálkozunk.

2008. nov. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!