Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikrekkel kinek mekkora volt a...

Ikrekkel kinek mekkora volt a hcg ertek?

Figyelt kérdés

Et14napra lennek kivancsi 5 napos embrioval

Nekem 2530 lett lehet h ikrek?



2020. febr. 1. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem vagyok otthon a témában. Az et14 az leforditva hány hetes terhességet jelent?
2020. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ET+13 napon 2600 valamennyi lett ikrekkel. Szintén ET+13. napon 620 volt két petezsákkal, amiből egy babánk született.

Barátnőmnek FET+14. napon 2800 valamennyi volt, egy babával. Mindegyik 5 naposokkal.

Szóval semmit sem lehet egyetlen értékből levonni.


Nálam a két terhesség között a hcg duplázódásának idejében volt nagy különbség. Az ikreknél sokkal nagyobb tempóban emelkedett a hcg-m (az elején szinte naponta duplázódott); míg egy babával normál tempóban történt ugyanez.

2020. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso: az et az az embrio transzfer roviditese. Lombikbebi programban hasznalatos kifejezes. Szerencses vagy, hogy nem kell tudnod mit jelent ez:)


Masodik: koszonom szepen akkor tenyleg nem jelent sokat, majd meglatjuk az ultrahangon


Koszonom

2020. febr. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!