Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt kérdés Movo...

Terhességi teszt kérdés Movo romed kazettás Szellemcsík?

Figyelt kérdés

Időn belül, extra halvány, vagy szellemcsík? Kép lent lesz.

Csináltam már ilyen tesztet, de időn belül sosem volt ilyen..



2020. febr. 2. 10:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2020. febr. 2. 10:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Látom amire gondolsz, nehéz kérdés.Vegyél egy jobb tesztet, és tesztelj újra, ebből még barmi lehet.
2020. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A ciklusaim mostanában elég érdekesen alakulnak. Előző 27.napra jött meg, az előtt 39.napra, 22.ill 28. Szóval nem valami rendszeres. Nyár előtt nem volt vele probléma 28 napos volt.

Nem tudom mi borithatta így meg.. 😐

Szóval most a 33.napnál járok. Hőmérőzést már nem csinálom, de nyák alapján volt p.é-m.

A melleim már 1 hete nagyon érzékenyek (az utóbbi napokban jobban).

2020. febr. 2. 10:27
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Holnap veszek és keddig minimum várok.. 😶

2020. febr. 2. 10:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez volt, múlt héten elkezdtek fájni a melleim, és ezen a héten szerdán teszteltem egy nagyon halvány pozitívat egy olcsó teszttel.

Még akkor rögtön sikerült még többet pisilnem és elfutottam egy jobb tesztért és azon sokkal jobban látszott már a második csík. És azóta is tesztelek, mert nem tudom elhinni és csak erősödnek a csíkok :)

Szóval holnap csinálj egy jobb tesztet, de ezért még ne éld bele magad nagyon. És majd írj, hogy mi volt!

2020. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok 🙂 🙂 🙂 te milyennel teszt éltél elsőnek?


Veszek mindenképpen másik fajtát. Meglátjuk.

Van már egy 4 éves kis fiunk és szeretnénk tesót 🙂 persze nem vagyunk el késve, ha jönni akar nagy szeretettel várjuk 🙂

Azért reménykedem, hátha.

2020. febr. 2. 12:36
 7/12 A kérdező kommentje:
*teszteltél
2020. febr. 2. 12:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem ez a teszt az esedékes mensi napján teljesen erős volt és még 12 év után is látszik, szóval ez teljesen negatív.
2020. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze én ezt értem.

De mint írtam mostanában eléggé felborult a ciklusom.

A kisfiamat nekem is egyből mutatta a teszt (maria romed tesztcsík).


Azért tettem fel a képet is mert ilyen még nem volt.

Mindegy meglátjuk mi lesz 🙂

2020. febr. 3. 06:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Látom hogy mire gondolsz, én ezt még negatívnak mondanám.
2020. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!