Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez halvány pozitívnak számít?...

Ez halvány pozitívnak számít? Vagy csak szellemcsík?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Beállok a sorba, és szeretnék véleményt kérni, hogy ki mit gondol erről a tesztről. Azonnal megjelent, szóval nem a szokásos fél óra és utána csík :) délután még csináltam egy facelle-t de az negatív lett. A menstruációm késik, elvileg november 15 körül kellett volna megjönnie. Előtte pár nappal volt egy nagyon kicsi barnás pecsét a bugyimon, amit nem is igazán értettem, mert ilyen még nem volt :) a terhesség természetesen fennállhat, 9 éve láttam utoljára pozitív tesztet,es a mostaniak eléggé becsapósak tudnak lenni. Első gyerkőcömet 7 hetesen egy teszt sem mutatta ki, csak a dokinál derült ki, mikor szívhangot mutatott :D elnézést a hosszú leírásért :) jövőhéten kérek egy Bhcg-t, csak érdekelne a véleményetek.

2019. nov. 29. 13:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2019. nov. 29. 13:44
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Hótnegatív. Két hét késés után le kellene ugrania.


De ha azt mondod, az elsőt se mutatta ki, akkor tkp bármi lehet.

2019. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez kutyahalvány. De van ott egy második csík egyértelműen. Reggeli első vizeletből van?
2019. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem első vizeletből csináltam. Vettem még egy tesztet, remélhetőleg vasárnap reggel már egyértelműen kiderül, ha akkor is kétséges, akkor a vérvétel pontot tesz majd a végére:)
2019. nov. 29. 13:50
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj légyszi olyat képet is, amin simán leteszed egy fehér felületre! Köszi!
2019. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a fajta teszt ugyan ilyen volt 1 napos késésnél.

Nem voltam terhes!

Kíváncsiságból mikor már megjött, megcsináltam a másikat is. Az is ilyen volt!

Hogy kémiai terhesség lehetett, vagy csak ilyen a teszt nem tudom.....

De azért ennyi késésnél tényleg érdekes h nem mutatja ki ha terhes vagy

2019. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kidobtam már a tesztet. Így sajnos nem tudok több képet csatolni róla. Vannak problémáim a teherbeeséssel, most kezdtük el a lombikot. Két gyerkőc van, az elsőt, mint írtam, 7 hetesen nem mutatta ki a teszt, pedig aznap is csináltam, mikor mentem a dokihoz. A másodiknál már 2 hónap maradt ki, és akkor lett pozitív a teszt, a doki akkor még nem látott semmit, rá egy hétre sikerült csak UH-n is igazolni ahol kiderült, hogy 4 hetes terhes vagyok. Holott már 2 hónapja nem menstruáltam. Ezt csak mellékesen mesélem nektek, hogy vannak furcsa terhességek :) nekem egyből 2 :D
2019. nov. 29. 14:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia ez bizony pozitív! Nekem is ilyen volt az első amit csináltam kb 1 héttel a késett mensi után! Várj 3 napot és tesztelj megint! De ne ilyennel hanem clearblue digitális tetszttel! Előtte ne mert nem kesz értelme..
2019. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem negativnak tunik, de milyen telod van ami jo kepeket csinal?
2019. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Huawei p20 lite telefonnal csináltam, pro módban.
2019. nov. 29. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!