Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés/ciklus naptár ?

Peteérés/ciklus naptár ?

Figyelt kérdés
Miert irja az app ovulacio utani napokra hogy magas-es kozepes terhessegi esely,ha a pete csak 24oran at megtermekenyitheto?

2020. febr. 2. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert a apermiumok 3-5 napig életképesek odabenn, ha minden körülmény adott
2020. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért, mert nem mindig ugyanakkor van ovuláció, a naptár kiszámolhatja, hogy mikor valószínű, de nem vagyunk robotok, lehet később is.
2020. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De megadtam az ovu napjat. Es utana 5 napig irja meg. Amugy hiaba eletkepes a spermium. Mert 24orat megtermekenyitheto a petesejt. Ez max ovu elott mervado.
2020. febr. 2. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az ovu pontos idopontjat max uh-val lehet 100%-ra mondani, epp ezert! En pl mindig erzem a tuszorepedes utani idoszakot mert akkor kb fel napig nagyon faj a hasam
2020. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába adod meg az ovu napját, az app akkor is úgy fog számolni (nagyon helyesen, mert tényleg nem lehet tudni!), hogy ad egy "szerinte" napot, de belerakja azt is, hogy ha esetleg később van 1-3 nappal az ovud. Tutira nem lehet megmondani, csakis akkor, ha uh követés van!
2020. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!