Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt cikluskövetők!...

Tapasztalt cikluskövetők! Mikor csináljak ezek alapján ovutesztet? Melyik napon fogjak bele? ( Kicsit, hosszú, többi lent )

Figyelt kérdés

Sajnos most abban is bizonytalan vagyok, hogy melyik ciklusnapon vagyok jelenleg, mert pénteken délelőtt barnáztam, pénteken délután már nem barnázás, hanem vérzés volt, kb fél 5-5 óra körül. Másnap volt vérzés, de kevés, alig vmi, mostanában eléggé kevés :(

Ha a pénteket veszem alapul akkor 7. ciklusnapon járok, ha a szombatot, akkor a 6. napon.

Mióta a gyógyszert abbahagytam, csak 1-2 nap a vérzésem, és kevés. Azóta ( júli ) 31 naposak voltak a ciklusaim, de ez a legutóbbi sokkal rövidebb volt. December óta szedem a barátcserjét is.


Ha a pénteket veszem alapul, akkor 26, ha a szombatot, akkor 27 napos volt. Vettem ovuteszteket is, és péntek óta hőmérőzöm, pénteken még magasabb volt a hőm, aztán szombat reggeltől 36,5 és 36,4. Mivel eddig még nem követtem így nyomon a ciklusaimat, minden eshetőség fennáll, lehet korán ovulálok, de lehet nem is ovulálok, és szeretném a teszttel ellenőrizni, hogyha változik vmi. De nem 2 fillér, emiatt nyilván nem egész hónapban tesztelnék.

Több kérdésem is van:

Melyik napot számoljam ciklus 1. napjának?

Mikor kezdjek neki az ovutesztelésnek?

A kalkulátor mindig kéri a ciklus hosszát, de most azt se tudom, az mennyi:(



2016. jan. 14. 11:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, annyival kiegészíteném, hogy a pénteki vérzés nem csak fél 5-5 körül volt, hanem onnantól kezdve.
2016. jan. 14. 11:26
 2/2 anonim válasza:
Szia, edemes az elso mert honapan (bar azt hiszem errol mar lecsusztal) A mensi vegetol tesztelni. Tudom huzos, de megeri. En ugyanis csak honapok multan jottem ra, hogy a 9.cn-en van az ovum.
2016. jan. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!