Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális ovulációs tesztet...

Digitális ovulációs tesztet miért nem lehet jóstesztként használni? Ha a hőm 1 hete 36,9, ma pedig 37, akkor miért pozitív 3. napja a digitális ovu teszt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem is értem mit akarsz. A jósteszt lényege hogy erősödik a csík rajta, vagy nem. Digitálison nincs csík, mi erősödjön? Csinálj hcg tesztet ha késik.
2020. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs rendszeres menstruációm.

Van csík a digitális áll is, az erősödik.

Ma reggeli hő már 37,1.

3 napja pozitív ovu teszt hogy lehet ilyen hő mellett?

Erre tud valaki minden rosszindulat nélkül véleményt mondani?

2020. febr. 5. 06:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy lehet sajnos. Nem gépek vagyunk. Nekem is mindig magas az LH a ciklus vegén is. Csak a ciklus 1-6. napján alacsonyabb.
2020. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. febr. 5. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként felesleges jostesztelgetni, tudtommal az az alapja, hogy a hcg es lh nagyon hasonló molekula, ezért kimutatja az lh teszt a hcg-t is. Viszont ha az lh teszt kimutatja már, akkor kimutatja a hcg teszt is, es az legalabb nem teveszt meg, ha magas a ciklus masodik feleben is az lh.
2020. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

A hő a megemelkedett progeszteron miatt magas ciklus végén, mivel ez nem minden ciklusban egyforma szintű, ezért lehet néha alacsonyabb néha magasabb a hő. Terhesség alatt ez ugye fent is marad nem várt napja után is.


Csak akkor lehet következtetni a hőből terhességre, ha minden egyéb ciklusban a hő pár nappal mensi előtt már lefele megy , terhesen ugye nem megy le. Viszont vannak sokan akiknek csak a mensi alatt esik le a hője, így nekik terhesség megállapításra vagyis reménykedésre hő alapján nincs esélyük.


Ha az LH teszt ciklus végén pozi, akkor a hcg is. Nekem nem terhesen sose volt pozi az lh teszt ciklus végén, van amikor hó mező, de van mikor több az LH és van két csík, de nem pozi.


Mikor terhes lettem pozi volt, de a hcg teszt is :D már 3 nappal nem várt előtt. Az erősödés LH esetén semmit nem jelent, hacsak nem lesz egyértelmű erős pozi a teszt.

2020. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad!
2020. febr. 5. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!