Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megszakításos védekezést alkalmazunk már több mint egy éve viszont most már majdnem 3hete késik. Tisztán emlékszem, hogy nem kerülhetett belé spermium. Mikor megkellett volna jönnie görcsölt mint szokásos, mellei megduzzadtak és pár napos barna folyása volt de azóta semmi. Holnap veszünk tesztet délután viszont nem hagy nyugodni a dolog. Egyszer volt már,hogy 40napot késett neki

2020. febr. 5. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes, az előváladékban lehet spermium, amit nem érzel!
2020. febr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen erről tudok, viszont én szoktam érezni ha van előváladék és olyankor kihúzom. Barna folyás után nem kellene terhesnek lennie vagy mégis előfordulhat?
2020. febr. 5. 01:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jah persze. Kihúzod az előváladék előtt. Mesélj még. Festeni is tudsz vele?


Lehet terhes.

2020. febr. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát eccsém, ha ennyi eszed van, akkor jobb ha tudod azt is, hogy nagy eséllyel terhes...
2020. febr. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén,tán kamera van rajta hogy biztosra tudod, hogy nem ment bele előváladék? Bocsi de ez nagy hülyeség,megérzed és kihúzod, letörölgeted. Hogy lehet így élvezni a szeretkezést ha a pasi feszt törölgeti?
2020. febr. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen először nevettem. De már inkább sírnék. Az internet tele van a szexről szóló oldalakkal, egy kattintás és mindent megtudhatsz. A csapból is az folyik, hogy a megszakítás NEM védekezés! Sosem volt az, ezután sem lesz! Előváladékot ezer százalékosan nem érzed meg. Lehet terhes, igen.
2020. febr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A megszakítás NEM védekezési módszer.

Lehet terhes.

2020. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább az az ijesztő számomra, hogy három hét alatt egyetlen tesztet sem csináltatok. Egy hét késés után már rohantam volna a boltba egy tesztért. Három hét folyamatos stressz... Még ha nem is terhes, akkor sem csodálkozok, hogy késik neki. Csináljátok egy tesztet még ma!
2020. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztet kene csinálni csak úgy lehet biztos a dolog. Csináljátok meg, azért kiváncsi vagyok mi lesz a vége.


De ha nem akartok gyereket remelem nem terhesség

2020. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!