Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre?

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Pátommal gyereket szeretnénk. Ő 36 én 28 éves. Elvileg csütörtökön volt ovuláció. Együtt voltunk vasárnap, kedden és csütörtökön is.

2020. jan. 11. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon max 15-20%.
2020. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Ne éld bele nagyon magad azért. Van, akinek az első ilyen hónapban sikerül. Van, akinek a 8.-ban, a 12.-ben, vagy csak a 18.-ban... De drukkolok, hogy hamar érkezzen a baba!
2020. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Màr fèl ève próbàlkozunk. Csak valamikor csak egyszer az ovu napjan pont, vanamikor elotte egy nappal, most ketnaponta... baratoknak nagyon hamar sikerult ezzel, hogy ketnaponta az ovu előtt es az ovu napjan. Egyik ismerősöm alkalmi kaocsolatba került egy partyn teljes rèszegen es azonnal terhes lett. Utana abortusz. Masnak meg nem jon össze.
2020. jan. 11. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
De miért nem naponta kétszer inkább? :O
2020. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi baj van azzal, hogy ketnaponta? 3 alkalommal vagyunk egyutt 6 nap alatt. Nőgyógyász is ezt javasolta, hogy ez a legjobb időzìtès.
2020. jan. 11. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta kétszer teljesen felesleges. A spermiumoknak is kell idő, amíg újra hadirendbe állnak. Plusz szerintem kivitelezhetetlen, ha mondjuk fél évig nem jön össze. Felesleges gyerekgyártás érzetet ad a párnak, ami megviseli a kapcsolatot nem gyengén.
2020. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Kitartás, ne add fel! Fél év még nem nagy idő. Mondom ezt úgy, hogy amikor belekezdtünk, én is, már fél évet is rengeteg időnek éreztem... Nem könnyű a várakozás, az biztos.


Én neten olvastam mindenféle statisztikát arról, hogy ha a párok célzottan a termékeny napokon vannak együtt, milyen hamar sikerül. Durva adatokat találtam. Ilyet, hogy 92% fogan egy éven belül, 85% fél éven belül, 60% 3 hónap alatt. De sajnos nem mindenki.


Nekünk csak a 16. ilyen hónapban sikerült...érdekes módon akkor, amikor az ovuláció előtt 3 nappal tudtunk csak együtt lenni.

2020. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6 os valaszadonak ìrom, hogy honnan jött a napi 2? Ketnaponta az a naponta 2. Az is ovu heteben csak.
2020. jan. 11. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!