Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a görbéről? Ebből lehet trifázisos, vagy ezt még korai megállapítani?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy kevéske az adat, de csak most vettem digitális hőmérőt és csak mostantól mérem szájban. Eddig hónaljban mértem analóggal. Az így néz ki:


[link]


2010. júl. 23. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
babagyanús. a magas hő miatt. de ugye felkelés után méred? mert később emelkedik a hő
2010. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy tanácsot:térj vissza az analógra!A digitális egy kalap sz...r.De tényleg.

A másik dolog:hónaljban nem mérünk,csak testnyílásban,ez általában nyelv alatti mérést jelent.Van aki hüvelyben méri,de azt én sem csináltam annó.Nyelv alatt mérni egyből ébredés után az ágyban.Sosem csapott be engem!


A görbéd valóban édes kevés ahhoz,hogy erre bármit lehessen mondani,szerintem ezt a ciklusodat most már csináld így végig,ahogy eddig(digitálissal) aztán a következő ciklusodban használj analógot,nyelv alatt mérj az pontosabb lesz.

De az is lehet,hogy már nem lesz szükséged több hőmérőzésre,mert a ciklusod végén pozit tesztelsz:)


Üdv:30 hetes km.

2010. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


Természetesen rögtön ébredés után mérem. Én is jobban preferálom az analógot, de nekem higanyos van, azt meg nem szíves veszem a számba. Mindenkinek van valami bogara. Úgyhogy még nem tudom, hogy majd mivel mérem ezentúl (remélem már nem kell mérni).

2010. júl. 23. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az előző ciklusodat amit belinkeltél valóban hónaljban mérted, akkor az a hő igencsak magas, mondhatni hőemelkedés. Mindig ilyen magas volt hónaljban is? Mert ha nem ez tényleg babagyanús :)

Drukkolok!

2010. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amiket belinkeltem, azok az ehavi görbéim. 15-én mértem először a digitálissal, addig analóggal. Nem akartam hogy "kárba vesszen" a hónap eleji méregetés, így hó végéig analóggal és digitálissal is mérem egyszerre.
2010. júl. 23. 11:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és mindig ilyen magas szokott lenni a hőmérsékletem (alaphő: 36,8-36,9°C).
2010. júl. 23. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!