Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti kúra első hónap után...

Closti kúra első hónap után lett eredmény, de a doki szerint nem számít. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A Clostis kúrám első hónapjában vagyok, 1x2 szemet kellett szednem. Ma vagyok a 14. ciklusnapomon, és az UH-n a doki talált egy 11x13-as és egy 6x4mm-es tüszőt. Illetve az endom 8mm volt.

Mikor mondta, hogy talált tüszőt, megörültem, hogy legalább hatott a gyógyszer, de azt mondta, hogy ez elég kevés, ne reménykedjek, következő hónapban szedjek 3x1 clostit.

A ciklusaim ált 30-35 naposak, ezért gondoltam, hogy még fog nőni a tüsző, mert a hőm alapján általában a 18-20. ciklusnap között van ovum.

Bár ezt is megvétózta a doki, mert csináltam LH tesztet, ami olyan pozitív lett mint még sose, az előző hónapban, ami nem clostis volt, és a doki azt mondta, hogy ő nem lát nyomot arra, hogy megtörtént az ovum.

Más is járt már így? Lett belőle baba, vagy ne reménykedjek?



2020. febr. 7. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Látom nem kaptál választ a kérdésedre, de engem érdekelne, hogyan alakult a ciklusod.
2020. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! 16 éves koromtól kezdve állandóan fogamzásgátlót szedtem. Aztán amikor a férjemmel összejöttünk, abbahagytam a fogamzásgátlót közös megegyezés alapján. Na akkor derült ki minden, volt, hogy fél évig nem jött meg. Petefészek ciszta, sövény a méhemben, mindenre fény derült. Kaptam clostit,utána olvastam, még nevettem is, hogy persze gyerekcsináló gyógyszer. Már nem tudtam követni a ciklusomat a rendszertelen vérzések miatt, aztán 2 closti kúra úgy helyre tette,hogy a második kúra után napokkal létrejött a terhességem. Egészséges, 6 hónapos kislányunk van. Kívánok sok szerencsét!😊
2022. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!