Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jós teszt! Hogyan kell használ...

Jós teszt! Hogyan kell használni? Mennyi idő után számít az eredmény valósnak?

Figyelt kérdés
mert ma reggel teszteltem ovu tesztel igaz nem első vizeletből egy nagyon nagyon halvány pozitívat!mert hajnal 1 óra fele felébredtem pisilni de nem abból a vizeletből csináltam hanem a 3:45-kor!akkor ez nem is számít?

2012. jún. 12. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor kell megjönnie?

Most nem azért írom,hogy elkeseredj de nekem mensi előtt már 5 nappal olyan erős lett a 2. csík az ovuteszten délutáni pisiből,hogy majd le ugrott. Rá két órára a terhes is pozi lett!

De ez nem mindenkinél válik be!

2012. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi,hogy válaszoltál!!

hát 15-én kellene nem meg jönnie!

de jós tesztelni nem reggel kell??lehet délután is??

ilyen a görbém:

[link]

nem tudom értesz-e hozzá!!

2012. jún. 12. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 10-11. dpo-n lehetsz, kb 4 nap múlva már a rendes HCG teszt is mutathat valamit!!

Szorítok, hogy sikerüljön!!! :)

30hkm

2012. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a drukkot!!akkor mikor is kell ovu tesztel jós tesztelni??
2012. jún. 12. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok! Én igaz nem csináltam, de úgy tudom, hogy nemvártig szoktak jóstesztelni első pisiből reggel(erősödnie kell a csíknak), aztán nemvárt után már csinálhatsz rendeset is!

De azért vigyázz a kis lelkedre, mert egyszer nekem volt egy halvány pozitív tesztem(HCG)9dpo-n és azt vártam erősödjön, és végül mégis megjött...

Valamiért nem tapadt meg és rossz volt a tudat, hogy ott volt és nem sikerült!

De nem ez kell lebegjen a szemed előtt, csak vigyázni kell az ilyen korai eredményekkel!!

Tényleg megy a drukk!! :)

2012. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké!!köszi!!én ma nem első pisiből csináltam(erőtettet pisilés volt)és ma vagyok kb.11 dpo-n!
2012. jún. 12. 10:29
 7/9 A kérdező kommentje:
a reggelihez képest erősödhet a csík??hülyeségből most csináltam!bocsi hülye vagyok!
2012. jún. 12. 10:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretném megkérdezni, hogy mit jelent az ovu tesztnél az, hogy "halvány pozitív"??

Mert én úgy tudom, hogy - mivel mindig van egy bizonyos szintű luteinizáló hormon a szervezetben - a hcg teszttel ellenben itt a második csík is minden esetben megjelenik, de pozitívnak csak akkor számít, ha a tesztcsík minimum ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík. Nekem legalábbis még soha nem volt egycsíkos a 25-ös erősségű lh-teszt, csak a tesztcsík erőssége a változó. Vagy rosszul tudok valamit??

2012. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tennél fel képet a tesztekről?
2012. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!