Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor ovu idejen (mint...

Amikor ovu idejen (mint kesobb kiderult) sikeresen voltatok egyutt, ereztetek az utana kovetkezo napokban h vmi mas belul v teljesen tunetmentesek voltatok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit
2020. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi.
2020. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Csak a mensi kimaradása volt jel.
2020. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2020. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nekem az az ovu eszméletlenül fájt. Addig soha, egyszer sem. Nem hiszem, hogy ennek van jelentősége amúgy. Az első fura tünet a 13. dpo-n hasfeszülés volt, akkor pozitív is lett a teszt. Addig semmi, de semmi, pedig nagyon figyeltem magam.
2020. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi!!
2020. febr. 8. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal hosszabb volt a peteeresi gorcsom. Általában 2 nap, akkor gyakorlatilag kitartott a menstruacioig. Ami ugye nem jött meg. Meg gondoltam is, hogy ezt a szivast. Majd váltja ezt a fájdalmat a másik. De nem.
2020. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!