Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára várók/vágyók! Esedékes...

Babára várók/vágyók! Esedékes valakinek jövő héten a tesztelés?

Figyelt kérdés

Mikor, milyen teszttel szeretnétek tesztelni?

Ovu tesztet használtatok a ciklus során? 😊



2020. febr. 8. 16:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt kellett volna megjönnie, még nem jött. Bár ma volt kis "mindjárt megjön érzésem", de egyelőre semmi. Ma vettem egy Predictor early-t, holnap vagy holnapután reggel megcsinálom. Ovu tesztet nem használtam, csak szexeltünk, mikor kedvünk volt. Nem voltunk túl sokszor együtt ebben a hónapban, lehet, emiatt is várom a következő napokat az esélytelenek nyugalmával :)
2020. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is jövőhétre ill. utáns való hét elejére nem várom. Ovu tesztet nem használtam, de próbáltunk két-három naponta együtt lenni, és méhpempőt szedtem. Vettem egy Predictor Early és egy Facelle tesztet. Szeretnék még várni a teszteléssel minimum egy hetet, azt sem tudom még melyiket használjam először. De aztán lehet, hogy hamarabb fogom valamelyiket elhasználni. :) Drukkolok nektek! :)
2020. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Jövőhét szombatra nem várom. De nem nagyon reménykedem mert ovu óta fájnak a melleim. Használtam LH tesztet, aznap mikor pozitív lett és a következő napon is együtt voltunk. Elvileg van esély, gyakorlatilag nem hiszem, mert van egy 1 cm-es myomám a hátsó falban :(

Szombat előtt semmiképp sem tesztelek. Ha mégis arra kerülne a sor, akkor Walentin vagy Clearblue (előző 2 gyerekem miatt a szívemhez közel állnak).

2020. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én is jövőhét szombatra nem várom.

Első terhességemet nem várt előtt 4nappal a Predictor szépen ki is mutatta, viszonylag elég erősen 🙂

Na most már türelmesebb vagyok 😄 szombaton szeretnék tesztelni.

2020. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
#1-es, nekem mindharom gyerekem ilyen "eselytelen" ciklusban fogant... 🤣
2020. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Szívből remélem mindannyiunk sikerrel jár ☺️🍀

02.02-án reggel lett + ovu tesztem, előtte nap, aznap és utána nap is együtt voltunk. Kíváncsi vagyok, mert eddig kb 2-3 naponta voltunk együtt, eddig nem jött be.

Ill. szeptemberben pozit teszteltem, de nem várt után 10 nappal megjött 😔

2020. febr. 8. 18:34
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nagyon drukkolok, hogy most sikerrel járjatok! 🍀

Az időzítésetek nagyon jó volt, úgyhogy esélyes ez a hónap :)

Mindenképp írd meg mi lett!


3-as voltam (myomás)

2020. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én hétfőre nem várom. Ovu tesztelek is, ez az első hónapunk. Második gyerkőc lesz, első a 7. hónapban sikerült, mert IR vagyok.
2020. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8as vagyok én holnap reggel tesztelek egyet, one step olcsó teszttel. Egyébként ha tutira megyek akkor facelle, amelyik műanyag tökös nem csak csík.
2020. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Sziasztok 😊 én 11.-dikére nem várom. Nem használok ovu tesztet,majd e hónapban kezdek neki, 2 naponta vagyunk együtt, meg ahogy jól esik. Predit szoktam vagy one steppet.
2020. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!