Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövő hétre?...

Ki nem várja jövő hétre? Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés
Jövő hét péntekre nem várom. Kíváncsi vagyok nektek vannak e tünetek.? nekem csak szurkal a petefészkem meg néha a mehem.
2019. nov. 20. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első babát amikor terveztük még azt is hajlamos voltam észrevenni magamon, amit amúgy nem szoktam tapasztalni. Aztán megjött 2 nap késéssel. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne görcsölj rá erre ennyire és akkor minden rendben lesz. Legtöbb esetben ilyen korán még tünetek sincsenek...
2019. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jövőhét pénteken kellene megjönnie, akkor gyakorlatilag semmilyen tüneted nem lehet még...

Amúgy én minden hónapban beképzeltem a hasszúrkát, és persze mindig meg is jött, amikor sikerült akkor is éreztem de nem gondoltam mar semmire, mert az hogy szurkál a hasad nem terhességi tünet...

Mindenesetre hajrá

2019. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még be sem ágyazódott, mit akarsz tűneteket??

Több hetes leszel mikor bármit is megfigyelhetsz. De sok terhesség van ami tűnet mentes. Gondolok itt olyanra hogy nincs hányás, reggeli rosszullét stb, nem pedig olyan hogy mégis lesz mensi.

2019. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!Én is jövő péntekre nem várom!!!!!!


Én most ebbe a hónapba kifejezetten optimista vagyok. Néztem teszttel az ovut, szóval jókor is voltunk együtt.


Tünet vagy nem tünet nem tudom, de folyamatosan ennék. Nagyon éhes vagyok egyfolytában.


Nagyon szurkolok Nektek is!!!!

2019. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm megy a drukk🍀🤞
2019. nov. 21. 16:54
 6/6 A kérdező kommentje:
2019. dec. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!