Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki volt huszonévesen és a...

Aki volt huszonévesen és a harmincas éveiben is terhes, melyiket élte meg jobban?

Figyelt kérdés
Illetve mikor élvezte jobban a babázást?
2020. febr. 8. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Fiatalabban jobban élveztem. (29 évesen)

10 évvel később már nehezebb volt a terhesség és a türelmem is kevesebb a kicsihez.

2020. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elso terhesseg 22 eves.

Masodik terhesseg 30 evesen.


Masodikat jobban éltem meg, sokkal jobban at tudtam magam adni az anyasag erzesenek es utana a babazasnak is. Mindketto csodas volt a maga modjan de utolag azt mondom 30 evesen ertem meg ra igazan.

2020. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
25, 27 és 33 évesen voltam terhes. Az első két terhesség elején sokat hánytam szédültem voltam rosszul. A harmadik terhességnek az utolsó hetei voltak a legnehezebbek!
2020. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen született a lányom, vele a terhességet jól viseltem,problémamentes volt, a babázást az elején annyira nem élveztem, mert 3 hónapos koráig nagyon hasfájós volt, utána szerettem meg babázást. Meg persze első gyerek, mindent meg kellett tanulni, nem volt egyszerű. 32 évesen született a fiam, vele a terhességet nehezebben viseltem, veszélyeztetett terhes voltam, sokat, sokáig hánytam, a babázást viszont az elejétől imádtam, nem volt szerencsére hasfájós a fiacskám, meg hát a rutin és a tapasztalat számított.
2020. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27 és 32 évesen szültem. Mindkettő könnyű terhesség volt, imádtam. A babázást a másodikkal sokkal jobban élvezem, a gyakorlat magabiztossá tesz.
2020. febr. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
27.29 szültem, 31 vagyok most vàrom harmadikat. Első volt legkönnyebb.
2020. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

26 évesen voltam és most 31 évesen vok terhes.

Az első terhességemet könnyebben viseltem. Többet is tudtam pihenni. Kis albérletben laktunk stb.

Most újjítjuk a kertes házat, mellette ugye van egy majdnem 5 évesem. Kevesebb időm jut pihenni, vagy egyáltalán foglalkozni azzal h terhes vagyok.

Az elsőnél rosszulléteim sem voltak, most az első 3 hónap hányós émelygős volt.

2020. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21-28-39 évesen szültem. Minden szempontból a második volt a legjobb, a harmadik a legnehezebb. Bár maga a szülés az elsővel brutális volt, mégis a harmadikat mondanám úgy összességében a legnehezebbnek.
2020. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső volt a legkönnyebb (22 évesen szültem). Utána a második 26 évesen, már ott éreztem, hogy fáradtabb vagyok, pedig csak 4 év telt el. Most próbálkozunk a harmadikkal (32 vagyok) nem nagyon akar összejönni, most vagyok a legfáradtabb, de ez is lesz nekem az utolsó, többet nem szeretnék.

Nyilván mindenki más, de én biztos nem akarnám most vállalni az elsőt, pláne, hogy mindenféle nőgyógyászati bajom lett mostanra.

2020. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első terhesség 27 évesen, második 33 évesen volt. Fizikailag jobban bírtam az elsőt, mindkettőt élveztem, talán a másodikat jobban.

Babázás is élvezetesebb volt a kicsivel. Első babás anyukaként mindig pánikoltam, nem tudtam mit hogy kell, a másodikra ezek már simán mentek. Mondjuk közrejászik az is, hogy a kicsi "jó" baba, eszik, alszik típusú, míg a nagy nem aludt, hasfájós volt, stb. Ha a kicsi született volna előbb,nem is lenne 6 év különbség köztük.

2020. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!