Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

4 eve szedek fogamzasgatlot egyebkent PCOS-m van,amikor ez kiderult akkor evente ketszer jott meg.A tabletta felenel voltam nagyjabol amikor 2 szem kimaradt

(Tudom idiota vagyok es ne csodalkozzak ha terhes lettem ) de a leiras szerint beszedtem oket.

Eltelt egy het ezutan szedtem normalisan a tablettat lefekudtunk a parommal es bennem ment el.

Parhuzamosan szedtem antibiotikumot fogfajasra. Dalacint.Hanyas hasmenes nem volt.

Azota nem fekudtunk le a parommal.

A tabi utolso ket tablettajat nem szedtem be mert feltem h baj van es akartam mar hogy megjonnon. Azota se jott meg eltelt 7 nap.Holnap kene kezdenem az uj levelet es meg mindig semmi.

Csinaltam tesztet tegnap (ami az aktustol szamitva a 8. Nap)

Negativ volt.

Nagyon felek hogy terhes lehetek.

Csinalok meg tesztet de addig is kiirtam ide.

Szerintetek baj van?

Amugy neha igy feszit az alhasam ugy tudom ez lehet a terhesseg elso jele..

Koszonom elore a valszokat?



2020. febr. 6. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aktus után 8nappal még alapból nem mutatná ki a teszt a terhességet.

A tünetek elég sokmindenre ráhúzhatóak, akár a mensi előjele is lehet.

Nem sok esélye lehet a terhességnek szerintem, de hát ezt tippelni lehet csak!

Ha még egy hétig nem jön meg akkor csinálj egy újabb tesztet szerintem.

2020. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Inkább azért nem jött meg, mert össze-vissza szedted a tablettát. Nincs olyan, hogy nem szeded be, mert "félsz, hogy baj van és azt akarod, hogy megjöjjön". Ennek semmi értelme. Elég baj, hogy simán nem szeded napokig, aztán meg, mintha mi sem történt volna. Elvileg lehetsz terhes, az esély megvan rá, 8. napon még nem mutatná a teszt. Én elkezdeném szedni a következő levelet a helyedben, és gondot viselnék arra, hogy ha már mesterségesen befolyásolom a saját termékenységemet, akkor felelősségteljesen csináljam. És persze szerintem jelentkezz be a nőgyógyászhoz, meséld el neki, milyen ügyes voltál, és kérd, hogy vizsgáljon meg.
2020. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Tudom hogy felelotlen voltam...es haragszom is magamra emiatt.

Fogok meg tesztelni meg orvoshoz is elmegyek...

2020. febr. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!