Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ertelme van ennyire koran...

Mi ertelme van ennyire koran tesztelni majd itt kerdezgetni, hogy pozitiv-e?

Figyelt kérdés

Legyszives - minden bantas nelkul kerdezem, de tenyleg erdekel - miert nem lehet par napot varni az elso teszttel, amikor mar nem mikroszkop alatt kene keresgelni a masodik csikot, hanem total egyertelmu lenne? Mi ertelme van meg a menzesz megjotte elott, vagy annak nem vart napjan tesztelni? Miert kell nap mint nap ide feltenni hasonloan negativnak kinezo teszteket?


Ugyis az ido eldont mindent. Ugysem marad mas hatra, csak ujra tesztelni par nam mulva. De - orvoshoz ugysincs ertelme meg menni, a csaladnak ugyse fogod meg elmondani, amig nem egyertelmu - es nyilvan nem az, ha itt a gyakorin kell kerdezgetni, hogy szerintetek pozitiv?? Az elso idoben pedig ugyis rengeteg a kemiai terhesseg, siman szelektal a termeszet, hogy a komoly rendellenessegeket kiszurje, a konyvek szerint a terhessegek 30 szazaleka azelott elhal, hogy a nok rajonnenek, hogy terhesek - csupan a termeszetes szelekcio miatt. Persze, ez akkor volt igaz, amikor meg az volt, hogy ha kesik egy hetet, akkor tesztelek.


Szóval, ugysem lehetsz meg biztos benne, nincs mas mod, csak ugyis varni par napot, es remenykedni.


Mi is mostanaban vagunk bele a babaprojektbe, ezert olvasgatok a temaban es komolyan nem ertem, mi ertelme van naponta feltenni egy kerdest, hogy pozitiv e az a teszt amin nagyitoval kell keresni a csikot?



2020. febr. 9. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Ez csak józan paraszti észre: minden áron terhes akarok lenni > stresszelem magam > a plusz stressz miatt nem tapad le a baba


Akinek nincs szervi baja, elváltozása az teherbe tud esni, csak lazán kell kezelni. Hány olyan sztorit hallottunk, olvastunk már, hogy egy hónapig nem görcsöltek rá az egészre, hagyták az egészet és láss csodás kisbaba lett belőle.

Nem azt mondom, hogy ha nem stresszel rá valaki, akkor biztos babája lesz, de sokkal nagyobb lesz rá az esély.

2020. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
El tudom fogadni hogy valaki nem olyan mint en. De attol meg ertelmetlennek tartom a tul korai tesztelest. Es pontosan azt gondolom, hogy csak feleslegesen izgul, stresszel aztan megintcsak csalodik esetleg az ember.
2020. febr. 9. 18:50
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
10 hónap után jött össze a baba. Mindig 2-3 napos kesésnél teszteltem, általában aznap meg is jött... Nem akartam előtte, plussz stressz, semmi értelme.
2020. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekem pozitív teszt esetén azonnal progeszteront, Clexane-t kell szúrnom+ Prendisolon tablettát kell ennek, ezért minél előbb ki kell derüljön mi a helyzet odabent.

Meg azt gondolom,hogy akinek sajnos nem pottyant könnyen az ölèbe a baba, annyira várja már,hogy szeretné minél előbb megtudni. Ezt csak azért érti meg igazán azt gondolom, akinek a teherbeesés vagy/és a magzat megtartása nem megy könnyedén.

2020. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

Szia.

Nem mindenkinek lesz olyan halvány,nekem már a 9 dpo-n egyértelmű volt.

Én azért csináltam meg mert tüneteim voltak,amiket nem képzeltem be magamnak :)

A párommal múlt hónapban próbálkoztunk először,és nem gondoltam hogy elsőre összejön,így nem is agyaltam rajta. De amikor egész nap szédelgek,hányingerem van,estére meg káposztasalátát eszek magában,akkor igenis csinálok egy tesztet. És hát ez az eredmény.


[link]

2020. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
En megértem. Nekünk első hónapban összejött a baba, de valahol a 4. hónap után már tuti cafatokban lettek volna az idegeim nekem is. Nem vagyunk egyformák. Van aki türelmesebb és van aki nem.
2020. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos ha valaki nagyon akarja mar a babat, a kornyezeteben mindenki terhes az ido meg csak telik akkor nem tudod lazan venni a dolgokat. Mi 4 honapja probalkozunk az eleg keves ido de a falnak mentme tole hogy mindenki de tenyleg mindenki azt mondta “ne gorcsolj ra” holott senkinem nem beszeltem a felelmeimrol senkinek puszatn annyit mondtunk hogy szeretnenk babat. Egyebkent en is teszteltem mar kb egy hettel az aktus utan de nem azert mert azt hittem akkor mar pozitiv lesz csak siman elveztem a tesztelest. 3 kemiai terhessegem volt a 4 honap probalkozas alatt mind el kb a nemvart elotti egy max ket napon lett iszonyuan halvany tesztem aminem erosodott es vagy idoben megjott vagy kesett max ket napot. Ha nem teszteltem volna nem tudtam volna rola hogy terhes vagyok de hat ki birja ki hogy ne teszteljen ha lehet? A negyedik ciklusban osszejott a baba akkor mar a 8dpo-n latni veltem a csikot persze el nem hittem csak mikor a nemvart napjan joforman egyforma volt a ket csik. Ekkor mar tudtam hogy ez megmarad, mert a kemiainal ugye nme volt egy normalis pozitiv tesztem sem.
2020. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es, termeszetesen nem olyan esetekre gondoltam, mint a tied, a te esetedben ertheto, hogy tesztelsz, amint lehet, ha gyogyszert kell szedned.


De szerintem a teszt akkor minosul pozitivnak, amikor kerdes nelkul latod, hogy pozitiv, egybekent nem lenne olyan erosen felfestve az a csik. Marmint oke, hogy lehet halvanyabb is, de ha mar egyedul nem tudod eldonteni, hogy mi az eredmeny, akkor ugyis csak az marad, hogy par nap mulva ujra kell tesztelni.

2020. febr. 10. 10:51
 19/21 anonim ***** válasza:
Na. Kívàncsi lennék miert lettem lepontozva. Fogadom azért, mert nem voltam rágörcsölve. Istenkém
2020. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit. Ez egy ilyen oldal, ne is torodj vele, hogy le- vagy felpontoztak.


:)

2020. febr. 10. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!