Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 honapja pozitiv teszt de...

3 honapja pozitiv teszt de végig megjött! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb Novemberben csináltam tesztet pozitiv lesz és két hetet késett,aztán megjött és azt mondtam tuti rossz volt a teszt ,aztán minden hónapban csináltam ahol mindig csak halvány csíkok lettek ! Most magzat mozgást érzek a köldököm alatt .van egy 3 eves kisfiam ! Mi a véleményetek?
2020. febr. 9. 18:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Sajnálom hogy ilyen a rendszer, ti hol éltek?

Mi Svédországba, itt se jobb a helyzet, de itt legalább van ahova mehetsz ha te úgy gondolod hogy nagy gond van.


Nagyon várom a híreket és remelem minden rendben lesz!

2020. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Feröer szigetek ! Nagyon szar a rendszer itt. Itt ha valaki elvetél vagy hasonló azt mondják nincs mit tegyenek ! 😰
2020. febr. 12. 00:19
 23/28 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy egy vetélés nagyon kockázatos is lehet. Én pár hete veszítettem el a kisbabámat, de még az ellenségemnek se kívánom azt a fájdalmat. A vérzés nem akart elállni, így műszeresen kellett befejezni a terhességet. Illetve nekem B- a vércsoportom, kell az antiD.
2020. febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kerdezo de te se mentél el orvoshoz durván 2 hónapja! Akkor mért várod el hogy az orvos egyből fogadjon. Ha el is menne a baba akkor te is hibás vagy!
2020. febr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok a svédországi, hat nem semmi lehet ilyen kinti helyen élni.

Megértem ha nincs sok lehetőséged.


Kérlek írd majd meg mit mond ma az orvos. Nagyon remelem hogy minden rendben van!

2020. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mi ujsag? Voltal dokinal?
2020. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes ennyit mondott !🙈 de annyit mondott ,hogy spontan vetélésem lehetett ! Mondtam neki , pozitivak voltak a tesztek azt mondta elofordulhat ,hogy ál negativak voltak
2020. febr. 19. 00:29
 28/28 anonim ***** válasza:

Sajanlom kedves kérdező,


AmennYiben örülnétek neki, remelem hamarosan össze jön :)

2020. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!