Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gólyahír teszt . Szerintetek?

Gólyahír teszt . Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintetek? Egy éve próbálkozunk januárban diétáztam fogyni is sikerült 6kilot plusz alkoholt sem ittunk semmit . A felső reggeli, gólyahír teszt .27-29 naposak a ciklusaim 30. Napon vagyok. Viszont szombat óta beteges kisfiamtól elkaptam török, mandula. Nagyon bízom .



2020. febr. 11. 09:19
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
44%
Szerintem negativ
2020. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szürkének látszik, és késik a mensid, csinálj másik fajtát. Ezt negatívnak venném, ilyenkor szép színes halvány látszana még az x-epilen is.


Drukkolok, amíg nem jön meg bármi lehet, de nekem ez gyanúsan szürke. Két napja vagy hogy volt feltöltve gólyahír és az ilyenből nem lett baba.

2020. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok hát akkor nem élem bele magam. Veszek másikat is aztán meglátjuk majd küldök arról is vagy ha történik valami . Olyan rossz ilyen teszteket csinálni az embert teljesen kicsináljak a halvány csíkjaikkal :(
2020. febr. 11. 09:42
 4/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a gólyahír nekem már erősebb pozi volt. Pedig túlsúlyos vagyok és ittam is a teherbeesés hetén :D nem ezeken múlik :)
2020. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hat már én is csak elkeseredésemben próbálok ki mindent :) mindegy akkor fene megette ezt az egészet megint csak 🤦🏻‍♀️ Annyira unom és olyan fáradt vagyok már ettől :(
2020. febr. 11. 10:31
 6/25 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el és ne görcsölj ennyire. Szexeljetek amikor jólesik. Ha nagyon aggódsz menjetek orvoshoz a pároddal. Drukkolok hogy legközelebb pozitív legyen. 4 es voltam.
2020. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm! :)
2020. febr. 11. 10:51
 8/25 anonim ***** válasza:
Facelle tesztet vegyél . Irj ha megcsináltad
2020. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Oksi holnap megcsinálom azt is. De ez a golyahir ennyire megbízhatatlan ? 😥
2020. febr. 11. 13:59
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem a megbízhatóság a baj. Hanem, hogy olyan érzékenyek a mai tesztek, hogy azt is kimutatja, ha elindul valami.
2020. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!