Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztünk, de használtunk...

Szeretkeztünk, de használtunk gumit (igaz csak egyet) de hüvelykúpot is vele együtt. Mégis félek, hogy terhes vagyok, az anális sexnél levette a gumit és anélkül csinálta. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
nem cserél gumit amikor elment, de mondom használtunk hüvelykúpot is. mégis félek hogy teherbe estem:S lehet túl pszichésen fogom fel a dolgokat? xD
2008. nov. 20. 14:01
 1/3 anonim válasza:
A kérdés stílusa, és maga a kérdés, arra enged következtetni, hogy nem vagy elég idős ehhez.
2008. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljes mértékben egyetértek az első hozzászólóval, habár ez nem válasz a kérdésére. Igen, mindig van egy kis esélye, hogy teherbe ess, más kérdés az, hogy talán esetleg neked még talán a tanulással és az emberi kapcsolatok kiépítésével kellene foglalkoznod, majd ha elég érett leszel, akkor jöhetnek a testi dolgok...de ez csak az én véleményem.
2008. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah 18 évesen biztos nemvok elég nagy meg érett....amúgymeg kiderült h nincs semi bajom, csak mindig túlreagálom, ez van! de am azé kösz
2008. nov. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!