Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor vegyek terhességi tesztet?

Mikor vegyek terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Egy kis segítségre lenne szükségem attól, aki tapasztaltabb ez ügyben nálam... A sok kalkulációba, amit a neten olvasok, már teljesen belezavarodtam. Tldr, a barátommal távkapcsolatban élünk, ezért elég limitált, hogy mikor tudunk intim perceket együtt tölteni egymással. Az utolsó menzeszem január 14-én volt, a ciklusaim 28 naposak. Ezt követően február 2 és 9 között talán 1 nap kivételével együtt voltam a barátommal. Óvszerrel csináltuk, a helyes használatnak megfelelően. A "bajom" most, február 11-én kellett volna, hogy megjöjjön, azaz ma, 12-én 1 napot késik. Ha továbbra sem jön meg, mikor vegyek terhességi tesztet?

2020. febr. 12. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár még ma. De miért lennél terhes, ha védekeztetek? Nem csak akkor késhet, ha terhes valaki, egy nap meg még semmi, előfordul.
2020. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, stresszelek miatta. Köszönöm szépen a válaszod. Egy cikkben azt olvastam, hogy óvszer mellett is 2 és 12 nő esik teherbe 100 nőből, emiatt egész nap ezen kattog az agyam.
2020. febr. 12. 11:50
 3/10 anonim ***** válasza:
A stressz miatt is késhet.
2020. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szokott késni akkor vegyél egy tesztet,pár száz forint. Akkor legalább nem aggódsz tovább. Ilyenkor már ki kell hogy mutassa a teszt.
2020. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Néha késik, de ez a ritkább eset, általában korábban jön, mint kellene... Tesztem még van egy otthon, csak azt nem tudtam, hogy ovuláció utáni együttlét után hány napos menses csúszás esetén sanszos a dolog.
2020. febr. 12. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
1 naposnál már tesztelhetsz 10-essel
2020. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És 25-össel mikor?
2020. febr. 12. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a 10-est,ha az negatív,akkor felesleges a 25-ös,viszont ha pozitív,akkor csinálj egy 25-öst is.
2020. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. febr. 12. 13:36
 10/10 anonim válasza:
Off: Kérlek, ne hívd "baj"-nak a menstruációt. Ne legyen negatív töltete. Ez a nőiségünk része, nem egy betegség.
2020. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!