Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany nap utan lehet elvegezni...

Hany nap utan lehet elvegezni egy terhessegi tesztet? Mik a terhesseg elso jelei es melyik a legjobb (a poharba martogatos, a vizeletcseppes)?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmaradt menzesznél lehet tesztelni, bármelyik 300 forintos teszt megteszi
2020. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem előjele volt, hogy fájtak a melleim ha én vagy párom hozzájuk ért. Ami azért volt fura, mert nekem soha nem fájtak a melleim menstruáció alatt, előtt után sem, soha, ezért is figyeltem fel rá. Ki áradt mensi után én elsőnél vártam kb 3-4 napot hátha csak késik, aztán teszteltem. Most ismét terhes vagyok, most szintén mikor még kellett volna jönnie, előtte éreztem hogy fájnak feszülnek a melleim, utoljára ilyet csak az első terhessegemnel éreztem így már gyanús volt a dolog :D vártam 5 napot, majd teszteltem, pozitívat. Én mindkétszer gyógyszertárban vettem tesztet, 800-900 forint körül voltak, vizeletcseppesek.
2020. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fájtak a melleim mielőtt megjött volna, most egyáltalán nem fájt mikor baba lett, szóval ez tökre változó mindenkinél vagy fáj vagy nem. Amúgy nekem semmilyen tünetem nem volt ( és a mai napig nincs 15 hetesen) csak gondoltam csinálok egy tesztet hátha végre nem csak 1 csík lesz és nagy meglepetésemre 2 csík volt, nemvárt előtt 2 nappal, de azért érdemes megvárni amíg késik, előtte kémiait is mutathat. Mindegyik tesztnek ugyanaz a lényege, mindegy hogy milyen formában kell használni, az érzékenysége nem mindegy de azért vannak kevésbé megbízható tesztek pl. :xepil, én predictor-t, facelle-t használtam eddig. Mindig azt mutatták ami van.
2020. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jo az Amazon teszt
2020. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!