Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Előre kérlek benneteket, hogy hanyagoljátok a megvető és kioktató felelőtlen tinik kommenteket. Szóval 6napja lefeküdtünk. Minden rendben volt mindennel. Óvszert használtunk amit előtte és utánna is ellenőriztünk. Az aktus előtt hozzáértem úgy, hogy nem volt rajtam gumi, és tudom, előváladék... Tudom... De nagyon figyeltünk rá. Semmi baj nem történt. Most viszont napi többször is hányingere van. Ezen kívül még nem mutatkozott más tünet de aggódunk. Holnap persze elmegyünk és a terhességi teszt lesz az első amit veszünk. De ha mégis megtörtént a baj akkor mit tudunk csinálni? A 72ora eléggé eltelt... Ilyenkor már csak az abortusz van? És persze a szülőket is ki kéne hagyni valahogy a dologból

Nagyon aggódom. A válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 13. 21:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor alapvetően nem is arról van szó hogy az emberek tudatlanok, egyszerűen csak arról, hogy ha valami nem okés akkor az ember már mindent elképzel hogy megtörténhet még akkor is ha nagyonnagyon kevés rá az esély. néha még akkor is azt hiszem hogy terhes vagyok hogy nem feküdtem le senkivel hónapok óta de késik a menstruáciom, pedig tudom hogy lehetetlen :D szóval nem kell rögtön mindenkit edukálatlannak nevezni, főleg nem ha segítséggel kérdéssel fordul másokhoz
2020. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!