Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van remény rá, hogy terhes...

Van remény rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
30-33 napos ciklusaim szoktak lenni, most épp a 25. napon vagyok, viszont korábban volt peteérésem, DPO 11 jelenleg. Ovulaciokor együtt voltunk. Szombat óta nagyon fájtak a melleim, szinte hasra sem tudtam feküdni, nehezeknek éreztem őket. Ez viszont most elmúlt, jelenleg kb semmit sem érzek. Ezek után van esély rá, hogy megfogant a baba? Kellene valamit éreznem? 22-én van a nemvárt napja. Köszi a válaszokat. 😊
2020. febr. 12. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell érezned, majd 4-5 hét múlva, ha sikerült (miért ne sikerült volna, csak pozitívan).
2020. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem már a beágyazódás után voltak tüneteim. Szédülés,álmosság,hányinger,orrvérzés..és a savanyút kívántam.


A nemvárt előtt egy héttel mindjárt megjön érzésem volt. Csináltam is tesztet,nem vártam semmire :)



[link]

2020. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Jaj de jó, bár én is itt tartanék már! ❤️
2020. febr. 12. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok neked! :)
2020. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. febr. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!