Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a képekről?...

Mi a véleményetek a képekről? Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



#teherbeesés #Terhrsség
2020. febr. 14. 06:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

A kezelőorvosom szabin van. :(

Aki műtött méhen kívűli terhességgel doktornő hozzá kaptam délutánra időpontot. Addig várok. Igazából nincs semmi tünetem, sem derék, sem mell feszülés/fájdalom, semmi gyengeség vagy bármi más. Ez a "barnázás" is igazából pár csepp, így ki fogom bírni délutánig.


Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtató szavakat!

2020. febr. 14. 08:53
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy még ma megnéz egy orvos.

Szerintem nem probléma, ha nincsenek tipikus tüneteid, van, akinél végig tünetmentes az első időszak, van, akit gyötörnek. Nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én 4 napig barnáztam pozitív teszt után, aztán elmúlt, és most már semmi bajunk. Élő terhességem van, seemi hormonhiány vagy ilyesmi. 7hkm.
2020. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok h minden jol alakuljon!

Irj majd a vizsgálat utan.

2020. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a bátorító szavakat, reggel óta sokkal nyugodtabb lettem.

Mindenképp megírom mit mondd a doktornő.


13-as GRATULÁLOK a babához és örülök, hogy jól vagytok. :)

2020. febr. 14. 10:40
 16/25 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Szoritok neked!!
2020. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2020. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha ilyen hamar mesz orvoshoz nem fognak latni semmit es es ok is a mehen kivulivel fognak riogatni... total felesleges csak megjobban stresszeled magad. Nekem is volt mehen kivulim tudom mirol beszelek. A barnazas nem jo jel de orvoshoz rohanni sincs ertelme. Ha tenyleg mehen kivul lenne meg azt sem latnak csak paraztatnanak
2020. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok, kaptam Utrogestant napi 3x kell bevennem belöle a dokim javaslatára. A saját dokimat közben elértem telefonon és hétfőn már rendel. Azt mondta nem kell megijedni, hétfőn menjek be hozzá csinálunk egy labort mivel másképp úgysem lát semmit.


Már nem aggódok, megnyugodtam és várom a hétfőt. :)


Köszönöm, hogy érdeklődtetek. :)

2020. febr. 14. 19:55
 20/25 A kérdező kommentje:
Utrogestan, dehogy bevennem... Hüvelykapszula most akartam bevenni, de ezt nem bevenni kell... :/
2020. febr. 14. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!