Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt vélemény?

Facelle teszt vélemény?

Figyelt kérdés
3 napja késik,sokadik pisiből csináltam ( gondoltam ha baba van egyértelmű már) de nem ... az első pillanattól mintha lenne valami, második csik látszik szétszedve talán van színe is . Valaki hasonló helyzetbe? Mennyire megbízható?

2020. febr. 12. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia, a Facelle nagyon megbízható. Szerintem most ne foglalkozz ezzel a teszttel többet, hanem vegyél egy másik ilyet és csináld meg holnap vagy holnapután reggeli első vizeletből.
2020. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Több helyen is olvastam, hogy mikor már az exepil kimutatta halványan, a facalle még semmit, szellemcsíkos is lehet. Nem annyira megbízható szerintem.
2020. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

[link]

Hát hagyom mert nem tudom eldönteni 🤔

Ha akarom ott van ha akarom nincs

2020. febr. 12. 13:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami van ott, nekem sajnos kémiait jelzett amikor halvany volt. Ha erosodik, akkor jo jel :)
2020. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

A facelle nagyon megbízható;nekem a 9 dpo-n ilyen lett:


[link]

2020. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2nap és újra tesztelek reggel. Csak nekem az elsőnél este 11kor csináltam 2 nap késéssel és majd leugrott a második csik róla. :D gondoltam hátha most is
2020. febr. 12. 13:50
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok..

Én sem reggel csináltam hanen napközben valamikor

2020. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5# hat a tiéd egyértelmű :) az elsőnél nekem se volt kétségem, de vettem utána is egy pár tesztet jó volt látni hogy végre pozitív. És érdekes nem mindegyik tesznel volt egyforma erős. A tiéd facelle csik, ez pisilős amit most csináltam nem ismerem ezt a tesztet
2020. febr. 12. 13:53
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Rossmannban lehet venni,10-es,kb 400 ft. :)

Egyébként minden teszt más,és hát a negatív lehet téves,ellenben a pozitív eredménnyel :) én kipróbáltam párat :)


[link]


Egyébként gratulálok a babához!

2020. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Látom a 2.csikot és rózsaszín. :) halk grat. :*
2020. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!