Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

A menstruációnak közvetlenül peteérés után 2 héttel kell jelentkeznie, vagy normális, ha peteérés után egy héttel, a menstruáció időpontja előtt egy héttel jött meg?

febr. 16. 19:49  Privát üzenet  

A válaszok
ritkán fordul elő,hogy menstruáciokor leszel terhes. tesztelj később

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 16. 19:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

egyenlőre nem tudom,hogy ez mensi-e :D Eléggé annak tűnik,csak egy héttel a megszokott előtt jelentkezett,pont peteérés idején. Ezért kérdezem,hogy lehete e olyan,hogy esetleg a peteérés megvolt,de maga a mensi előbb jön meg egy héttel?

# 2/6Időpont febr. 16. 19:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

pont peteérés után egy héttel*

# 3/6Időpont febr. 16. 19:57 Privát üzenet

A peteérés a KÖVETKEZÖ menzesz elött KB 2 héttel van.

A ciklus bármelyik napján lehetséges peteérés és teherbeesés, a menzesz elött, utána napokban, söt egyes esetekben a menzesz alatt is elöfordul.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 16. 20:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Viszont én tudom,hogy 8.-án volt peteérésem,és most 16-án a várt mensim előtt egy héttel (mert 28 napos általában a ciklusom) jött meg. Vagyis nem tudom pontosan,hogy megjött e,attól tartok lehet beágyazódási vérzés is.Csak azt nem tudom,hogy ha 8-án volt ovum,egyáltalán megjöhet e 8 napra rá?

# 5/6Időpont febr. 16. 20:07 Privát üzenet
Szia, nekem akkor volt ilyen, amikor nem állt még helyre a hormonháztartásom a fogamzásgátló abbahagyása után. Mértem a hőmet, utólag az látszik, hogy valószínűleg ezekben a ciklusokban nem volt peteérésem, és ösztrogéntúlsúlyos voltam. Minden tünet stimmelt. Ez 2 hónapig tartott, 21 napokra jött meg. Utána visszaállt magától.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 17. 08:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tini lány vagyok, terhes lehetek?
Meddig lehetnek mellékhatásai az esemény utáni fogamzásgátlónak?
Te mivel tereled el a figyelmed a menstruáció előtti 2 hétben, hogy ne gondolj folyamatosan arra, hogy sikerült-e a baba?
Várható menstruáció előtt 3 4 nappal ti még próbálkoznátok?
Ugye nem lehetek terhes?
Terhesség elött menstruacio?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!