Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációnak közvetlenül...

A menstruációnak közvetlenül peteérés után 2 héttel kell jelentkeznie, vagy normális, ha peteérés után egy héttel, a menstruáció időpontja előtt egy héttel jött meg?

Figyelt kérdés

#menstruáció #peteérés #normális #1 hét #ovuláció #két héttel #beágyazódási vérzés?
2020. febr. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ritkán fordul elő,hogy menstruáciokor leszel terhes. tesztelj később
2020. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyenlőre nem tudom,hogy ez mensi-e :D Eléggé annak tűnik,csak egy héttel a megszokott előtt jelentkezett,pont peteérés idején. Ezért kérdezem,hogy lehete e olyan,hogy esetleg a peteérés megvolt,de maga a mensi előbb jön meg egy héttel?
2020. febr. 16. 19:56
 3/6 A kérdező kommentje:
pont peteérés után egy héttel*
2020. febr. 16. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A peteérés a KÖVETKEZÖ menzesz elött KB 2 héttel van.

A ciklus bármelyik napján lehetséges peteérés és teherbeesés, a menzesz elött, utána napokban, söt egyes esetekben a menzesz alatt is elöfordul.

2020. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont én tudom,hogy 8.-án volt peteérésem,és most 16-án a várt mensim előtt egy héttel (mert 28 napos általában a ciklusom) jött meg. Vagyis nem tudom pontosan,hogy megjött e,attól tartok lehet beágyazódási vérzés is.Csak azt nem tudom,hogy ha 8-án volt ovum,egyáltalán megjöhet e 8 napra rá?
2020. febr. 16. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem akkor volt ilyen, amikor nem állt még helyre a hormonháztartásom a fogamzásgátló abbahagyása után. Mértem a hőmet, utólag az látszik, hogy valószínűleg ezekben a ciklusokban nem volt peteérésem, és ösztrogéntúlsúlyos voltam. Minden tünet stimmelt. Ez 2 hónapig tartott, 21 napokra jött meg. Utána visszaállt magától.
2020. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!