Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe lehet esni?...

Így teherbe lehet esni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Barátnőm gyereket szeretne, de a párja nem. Évek óta megszakítással védekeznek, és azt találta ki, hogy amikor a pasi ráélvez, ő magába '' teszi'' a spermát... 5éve vannak együtt, engem teljesen kiakaszt.. Lehet azért is, mert mi már 10 éve vagyunk együtt 2,5éve várunk a babára... Szívem szerint szólnék a pasijának... Szerintetek? Így teherbe eshet?
2020. febr. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Így nem lehet teherbe esni...

Szép kis kapcsolat mondhatom...

2020. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen így is teherbe lehet esni, mégha valamivel kevesebb at esély rá, mintha nem szakítanák meg az aktust.


De ha valakik ilyen "módszerrel" védekeznek (ugyanis ez nem komoly, csak szerencsejáték), ott eleve van esélye a terhességnek, szóval a párja sem megbízható (ha tényleg nem akarna gyereket, akkor gumit húzna).


Ettöl függetlenül szerintem is szemétség, jogos lenne a párját figyelmeztetni - meg öt is, hogy így jó eséllyel egyedülálló anya lesz, ha a párja semmiképpen nem akar (még) apa lennni.

2020. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

"Így nem lehet teherbe esni..."


Ugyan miért nem? A spermiumok éppen oda kerülnek, ahová kellene, söt ha a méhszájra keni direkt, még a hatásfoka is igen jó lesz.

2020. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 robi1980 válasza:

Nem az a lényeg, hogy így teherbe tud-e esni (szerintem igen). Tételezzük fel, hogy sikerül neki. Mi lesz utána? Még ha vele is marad a párja, vajon megmaradnak-e az érzései, s hogyan fog viszonyulni a gyerekhez?

Inkább gondolja át ezt a dolgot a csajszi...

2020. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!