Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy amiatt késik?

Figyelt kérdés

Február 9.én és utána is voltam együtt a férjemmel. Február 19.én volt esedékes megjönnie a menstruációmnak, szóval 2 napot késik.


Védekeztünk, de egy kis ideig anélkül is csináltuk. Természetesen nem gond, nagyon örülnénk, ha összejönne. Már volt egy vetélésem (elhalt terhesség) 4 hónapja. Az első két menstruációm a tisztulás miatt nem volt optimális (a doki azt mondta normális ilyenkor), de a 3. már jó volt. Persze az is eszembe jutott, hogy csak késik.


Szerintetek? Csak várjak aztán majd kiderül?


2020. febr. 21. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg terhességi tesztre nem gondoltál? Az okosabb lesz mint itt mi hogy most mitől késhet...
2020. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Persze, igazad van. Veszek egyet.
2020. febr. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!