Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A helyzet az, hogy a párommal...

A helyzet az, hogy a párommal a legelső pillanattól nem védekeztünk, de mindig vigyáz. 19 éves vagyok, van már egy 1 éves kislányom. Most viszont három napja barnás folyásom van, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
De vigyazott innen jon a kerdes hogy nem tudom mitol lehetett aza fojas? Egy het mulva kb beteg kell lennem . Szerintetek varjak hogy beteg leszeke vagy vegyek tesztet, esetleg semi ok az angodalomra hogy megis teherbe estem? Elore is koszonom a valaszotokat.

2020. febr. 21. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
A “vigyázás” nem védekezés, simán terhes lehetsz. A barnás folyás inkább fertőzésre/gombára utal.
2020. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Másodikkal egyetértek!!! Felnőtt emberek vagytok "elvileg" kicsit felelősségteljesebben kellene gondolkodni. Ha nem baj, hogy jön a baba, akkor lehet megszakítással "védekezni" egyéb esetben tessék válogatni a védekezési módszerek közül, van bőven, nem a középkorban vagyunk.
2020. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem lehet fertozes , nem faj sem semi egyeb s mar nincsen csak egyszer volt harom napja .. s utana olvastam alatlaban terhessegel kapcsolatos dolgokat irt .. azdt hittem itt segitenek egymasnak az emberek nem le oltsak :(
2020. febr. 21. 11:25
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ideböfögöd az ostoba, olvashatatlan szarodat és még te vagy felháborodva. Jellemző. :)
2020. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy a párommal legelső pillanattól nem védekezünk, de mindig vigyáz. 19 éves vagyok, van már egy 1 éves kislányom. Most viszont három napja barnás folyásom van. Lehetek terhes?

De vigyázott. Innen jön a kérdés, hogy nem tudom mitől lehetett az a folyás? Egy hét múlva kellene megjönnie a menstruációmnak. Szerintetek várjak, hogy beteg leszek-e, vagy vegyek tesztet? Esetleg semmi ok az aggodalomra, hogy mégis teherbe estem? Előre is köszönöm a válaszotokat!


Szóval. Ha nem védekeztél, lehetsz terhes. Akkor is, ha nem élvezett beléd!

2020. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
jobb érzés ide irni tudván hogy ti kedvesek vagytok es páar jó tanácsal segitetek ..syoval ha valakit az érdekel hogy mi a kérdées akkor arra válaszoljon és más tartsa meg magának a bánto válaszait.. aki járt már hasonlo hejzetben vagy tud segiteni bármivel vagy tanácsot adni azdt meg kőszőnom.
2020. febr. 21. 11:39
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Vigyázás az nem védekezés..


Lehetsz terhes.


A barna folyás nem terhességi tünet.


Nem kell érezned semmit, ahhoz, hogy fertőzésed legyen.


A menstruáció nem betegség, hanem egészségesség jele.. 3. Olvasatra esett le mire gondolsz.


Helyesírás miatt jelentettem a kérdést, szinte olvashatatlan.

2020. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom a helyes irást , hogy nem figyeltem oda . köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 21. 11:45
 9/16 A kérdező kommentje:
akkor nem érdemes tesztet csinálni?
2020. febr. 21. 11:54
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha késik a menstruációd. És a menstruáció tényleg nem betegség, ezt a megfogalmazást rühellem.


Ha nem szeretnétek még újabb gyereket, akkor védekezzetek rendesen.

2020. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!