Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem mar tobb. honapja nem...

Antea2000 kérdése:

Nekem mar tobb. honapja nem jott meg mert meg nem allt be rendszeresre a menzesem, viszont egy napja a baratommal eloszor lefekudtem es vereztem is az volt az elso alkalom de nem vedekeztunk de idoben mrgszakitottuk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
felek hogy terhes leszek es tudom hogy nem okos dolog hogy nem vedekeztunk, szeretnem ha segitenetek megmondani hogy mennyi az esely ra hogy terhes leghetek ha az alkalom elott mar nagyon reg volt menstrualasom mert nem jott meg tobb honapig
2015. júl. 26. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Igen, lehetsz terhes!

A megszakítás nem védekezés, csak egy közösülési mód, aminél kisebb az esélye a terhességnek, mint egy beleélvezésnél, de jóval nagyobb, mintha gumit használtatok volna.

Az, hogy felelőtlenek voltatok az egyértelmű!

És most őszintén, még be sem állt rendesen a vérzésed, a tested még nincs is kész az ilyen dolgokra, több hónapja nem menstruáltál, mégis mit gondoltál? Neked előbb kellett volna orvoshoz menned, mint szexelni, vagy szépen kivárni, míg eljön az idő, hogy szexelni kezdj.

És attól, hogy hónapok óta nem volt vérzésed, attól még lehetsz terhes. Aki még soha nem menstruált és úgy szexel, az is lehet terhes, ugyanis a peteérés megelőzi a menzeszt, vagyis ha konkrétan volt peteérésed és az pont akkoriban volt, a barátod előváladéka tartalmazott spermát, márpedig simán tartalmazhat, az beléd került és meg is van a terhesség. És mivel terhesség van, így meg sem fog jönni a vérzésed.

És akkor most mondjam azt, hogy menj sürgősen nőgyógyászhoz és írass fel esemény utáni tablettát? Bakker, még a vérzésed sem állt be, fiatal vagy és máris bombázd szét az amúgy egyenlőre még nem is jól működő szervezetedet? Pedig ha nem akarsz tutira gyereket ezt kéne tenned!

Komolyan jobban jársz, ha nem szexelsz, vagy nem vagytok lusták gumit használni!

2015. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MOST rohanj el sürgősségi tablettáért (72 órás), mert minél tovább vársz, annál kisebb a hatásfoka. Igen, lehetsz terhes, úgyhogy irány az ügyelet és kérj receptet aztán menj a gyógyszertárba!
2015. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!