Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék mar 8 hete?...

Terhes lennék mar 8 hete? Kinek jött meg elsö hónapban még a menstruacio majd a màsodikban semmi?

Figyelt kérdés

Elözö hónapban 2 napig nagyon nagyon halvàny rozsaszin egy egy folt volt csak a wc papiron, márpont mentem volna tesztér màsnap reggel amikor megjött pisilésnél legalábbis gondoltam, mert utàna abba is maradt. Ujra csak egy egy folt rozsaszin igy délutàn majd semmi.

Ugy voltam vele hogy mivel egy kis ideig megjött élenk pirosan terhesség nem valoszinü.

Most kelett volna ennek a havinak megjönnie màr négy napja semmi. Egyetlen egy alkalommal volt a papiron egy iszonyat halvàny rozsaszin volt es ennyi.


Holnap reggel tesztelek, ha viszont pozotiv akkor valoszinü hogy mar az elozö havi " Menstruacio" se menstruacio volt?


2020. febr. 23. 11:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is hasonló volt a helyzetem. Már 4 éves a kisfiam. :)
2020. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ìrtàl.

Kivàncsi leszek holnap nagyon hogy mit mutat a teszt.

2020. febr. 23. 12:03
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges reggelig várni ha az előző ciklusban fogant bármikor tesztelhetsz!
2020. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 AkireM ***** válasza:

Szia ha igy van ahogy gondold akkor a 8 hetes terhesseget barmikor kimutatja a teszt! Nem kell varnod reggelig!

Muti majd mi lett:)

2020. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Külföldön lakok itt csak patikába tudok venne ami ma zàrva van.

De holnap mindenképp hozok és meg is csinálom reggel egyböl.

2020. febr. 23. 12:12
 6/26 A kérdező kommentje:

Ezt még elözö honapban csinàltam.


[link]


Ennyit értek a rozsaszin pecsételes alatt ami volt. És most is ennyi volt egyetlen egyszer, azota se semmi.

2020. febr. 23. 12:29
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a maszatolás nem mensi volt...vagy neked 2 napig tart? Simán lehetsz terhes, de az nem mensi hanem csak vérezgetés volt. Mensi terhesség alatt nem létezik csak sokan a vérzést annak hívják, te meg leírtad, hogy nem is volt rendesen meg. Hajrá!
2020. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem két napig tart normalisan. 4-5 napig amibol hàrom nagyon intenziv vérzés.

Azért is nem értem hogy mi volt ez multhonapban, csak sokan mondjak hogy terhesen nem lehet semmi vérzés stb ugyhogy kivàrtam ezt a honapot de semmi eggyenlöre. Holnap kiderül:)

2020. febr. 23. 12:35
 9/26 anonim ***** válasza:
Én már hallottam olyanról is, hogy valakinek 3-4 hónapig is megvolt és csak azután derült ki, hogy terhes :)
2020. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Jujj, izgi történet, követem, érdekel mi a vége.


Szerintem ez nem mensi, csak maszat. Van esély babára szerintem :)

2020. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!