Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék mar 8 hete?...

Terhes lennék mar 8 hete? Kinek jött meg elsö hónapban még a menstruacio majd a màsodikban semmi?

Figyelt kérdés

Elözö hónapban 2 napig nagyon nagyon halvàny rozsaszin egy egy folt volt csak a wc papiron, márpont mentem volna tesztér màsnap reggel amikor megjött pisilésnél legalábbis gondoltam, mert utàna abba is maradt. Ujra csak egy egy folt rozsaszin igy délutàn majd semmi.

Ugy voltam vele hogy mivel egy kis ideig megjött élenk pirosan terhesség nem valoszinü.

Most kelett volna ennek a havinak megjönnie màr négy napja semmi. Egyetlen egy alkalommal volt a papiron egy iszonyat halvàny rozsaszin volt es ennyi.


Holnap reggel tesztelek, ha viszont pozotiv akkor valoszinü hogy mar az elozö havi " Menstruacio" se menstruacio volt?


2020. febr. 23. 11:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Babas vagyok, most jottem az orvostol. Elozo honapba nem mutatta ki a teszt meg, de csak elozo honaptol , az elott nem:)
2020. ápr. 8. 11:51
 22/26 anonim ***** válasza:
Az de durvaa.. gratulálok :)
2020. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Koszonom😊 mar megvan a szivhang is, szerencsere minden rendben😊
2020. ápr. 8. 21:20
 24/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! 😄 Boldog Babavárást! ❤️
2020. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! Nagyon örülök! 😊

Most hány hetes vagy akkor? 😊

2020. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
8 het 3 nap😊
2020. ápr. 18. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!